2733
2739
عنوان

مایع آزاد توی سنو یعنی چی سه جای شکممو زده وجود مایع آزاد خفیف

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 59 پست
شما پزشکین؟ منو میشناسین؟ سطح سواد منو میدونین؟ برای طرز بیان و نوع لحنتون متاسفم. چقد حالم بد شد او ...

بله پزشکم 

وقتی نظرتون با جون کسی بازی کنه مجبورم اینجوری بگم حواستونو جمع کنین دوباره جایی تکرار نکنید 

حلالم کنید و خدانگهدار   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما پزشکین؟ منو میشناسین؟ سطح سواد منو میدونین؟ برای طرز بیان و نوع لحنتون متاسفم. چقد حالم بد شد او ...

سطح سواد پزشکیتون هم وقتی اینو به رابطه داشتن ربط می دین مشخص میشه 

حلالم کنید و خدانگهدار   
2731
اهان خب اونا زیاد سرشون نمیشه برو بیمارستان امروز اگه بازم درد داری ک خیالت راحت باشه انسالا ک خیره

اونجافقط آمپول زدو سنو نوشت امروز میرم بیمارستان

انشالله فروردین ۱۴۰۰من حامله ام،توایکه امضاموخوندی یه صلوات مهمونم کن
بله پزشکم  وقتی نظرتون با جون کسی بازی کنه مجبورم اینجوری بگم حواستونو جمع کنین دوباره جایی تک ...

بله مشخصه،هم از حرف زدنتون هم تاپیکاتون،

بفرمایین قبض روح کنین خانوم دکتر.تنهاتون میزارم

فرزندم را نذر یاری قیام تو میکنم،او را برای ظهور نزدیکت برگزین و حفظ کن💜 بالاخره خدای مهربون به منم یکی از فرشته هاشو داد. پسر قشنگم نه من تو رو دیدم نه تو منو ، ولی روزی که همو ببینیم قطعا منو میشناسی ، صاحب صدایی رو که هر لحظه قربون صدقه ت میره و برات لالایی میخونه ، کسی که ۷ساله شب و روزش تویی. سپردمت به اون خدایی که تو اوج ناامیدی تو رو بهم داد.  مرسی که اومدی💚  ای آن که دوست دارمت اما ندارمت.بر سینه میفشارمت اما ندارمت.. ای آسمان من که سراسر ستاره ای.تا صبح میشمارمت اما ندارمت.درعالم خیال خودم چون چراغ اشک.بر دیده میگذارمت اما ندارمت.میخواهم ای درختِ بهشتی ،درختِ جان.در باغ دل بکارمت اما ندارمت..میخواهم ای شکوفه ترین ،مثل چتر گل.بر سر نگه دارمت اما ندارمت💔 إِنَّ مَعَ العُسرِ يُسرًا(آری) مسلّماً با (هر) سختی آسانی است، ۲8)يَا عِمَادَ مَنْ لا عِمَادَ لَهُ يَا سَنَدَ مَنْ لا سَنَدَ لَهُ يَا ذُخْرَ مَنْ لا ذُخْرَ لَهُ يَا حِرْزَ مَنْ لا حِرْزَ لَهُ يَا غِيَاثَ مَنْ لا غِيَاثَ لَهُ يَا فَخْرَ مَنْ لا فَخْرَ لَهُ يَا عِزَّ مَنْ لا عِزَّ لَهُ يَا مُعِينَ مَنْ لا مُعِينَ لَهُ يَا أَنِيسَ مَنْ لا أَنِيسَ لَهُ يَا أَمَانَ مَنْ لا أَمَانَ لَه خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد و از ريزش رحمت آسمان جلوگيرى شد و تويى ياور و شکوه بسوى تو است‏ و اعتماد و تکيه ما چه در سختى و چه در آسانى بر تو است
2738
چی شدم ؟الان میرما ولی چرادخیلی مهمه

ببین وقتی تندرنس(درد در لمس) داری مایع آزاد داری اینا همه یعنی یه جا یه مشکل حادی هست و سریع باید بررسی بشی 

احتمال زیاد کیستت پاره شده نترس خطرناک نیست ولی اگه نری ممکنه دردسر بشه

حلالم کنید و خدانگهدار   
ببین وقتی تندرنس(درد در لنس) داری مایع آزاد داری اینا همه یعنی یه جا یه مشکل حادی هست و سریع بلید بر ...

توکل به خدا  مرسی عزیزم

انشالله فروردین ۱۴۰۰من حامله ام،توایکه امضاموخوندی یه صلوات مهمونم کن
بله مشخصه،هم از حرف زدنتون هم تاپیکاتون، بفرمایین قبض روح کنین خانوم دکتر.تنهاتون میزارم

البته من وسط نی نی سایت نیومدم برای طبابت که تاپیک پزشکی بزنم میام برای وقت گذرونی و درد و دل ولی یه تاپیک پزشکی پاسخ به سوالات دارم  دارم می تونید متوجه بشید پزشکم 

حلالم کنید و خدانگهدار   
حالم بده دعاکنید خوب شم نمیتونم به بچم برسم 

عزیزم خیلی ناراحت شدم ان شالله چیزی نباشه و زود خوب شی انقد من درگیر این چیزا بودم میدونم چه حالی داری حتما دکترت رو برو که زود خوب شی گاهی واقعا چاره ای نیست و واسه سلامتی باید همه چیز به دندون کشید

2706