2733
2734
عنوان

مایع آزاد توی سنو یعنی چی سه جای شکممو زده وجود مایع آزاد خفیف

| مشاهده متن کامل بحث + 507 بازدید | 59 پست
عزیزم خیلی ناراحت شدم ان شالله چیزی نباشه و زود خوب شی انقد من درگیر این چیزا بودم میدونم چه حالی دا ...

مرسی عزیزم 😭

انشالله فروردین ۱۴۰۰من حامله ام،توایکه امضاموخوندی یه صلوات مهمونم کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تولگنمم خفیف زده ولی دوجای دیگه هم ازشکمم زده مایع آزاد خفیف داره

چیزی خیلی نگران کننده نیس 

ولی باید بری دکتر  معمولاعفونته 

میشه برای  خوب حرف زدن بچم دعاکنیدصلوات بفرستین بگیدبراتون ۱۰تاصلوات بفرستم 
 البته من وسط نی نی سایت نیومدم برای طبابت که تاپیک پزشکی بزنم میام برای وقت گذرونی و درد و دل ...

پزشک عمومی هستی؟؟ منم دانشجوام ...

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
برو جراح گلم داخلی ربطی به مشکل شما نداره اصلا

خانم دکتر عزیز حالا ممنون میشم به سوال منم جواب بدید

من هفته ۸ رفتم سونو سه تا ساک بارداری داشتم که تو یکی جنین بود با قطر ۲۲ میل و دوتا ی دیگه ۱۴ میلی و ۶ میلی ولی خالی

هنوز به دکترم نشون ندادم

ممنون میشم نظر شمارو هم بدونم

2740
خانم دکتر عزیز حالا ممنون میشم به سوال منم جواب بدید من هفته ۸ رفتم سونو سه تا ساک بارداری داشتم که ...

عزیزم من متخصص پوست هستم 

ولی تا اونجا که میدونم ساک تا هفته ۸ خالی باشه دیگه جنینی توش تشکیل نمیشه 

حلالم کنید و خدانگهدار   
نه متخصصم 

دانشجوی پزشکی ام . اصلا دلم به درس نمیره چند وقته خیلی بی علاقه شدم ...از بیمارستان رفتن خیلی میترسم ...اطلاعاتم خیلی کمه ..چن تا از بخشامو‌حذف کردم .بنظرتون چیکار کنم چجوری درس بخونم بخش بعدیمون داخلیه شرح حال گرفتن  اینا بلد نیستم

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
دانشجوی پزشکی ام . اصلا دلم به درس نمیره چند وقته خیلی بی علاقه شدم ...از بیمارستان رفتن خیلی میترسم ...

استیجر هستید؟

پروسه پزشکی سخته و در طولش پیش میاد نا امید شدن با این وضع کرونا خب بدتر هم شده برای همه 

یادم میاد روز اول سر کلاس آناتومی وقتی اصطلاحات پزشکی رو شنیدم گریم گرفتم از پوستریور انتریور سوپریور اینفریور اسم استخونا ماهیچه ها رگا ترسیدم🤦🏻‍♀️😂 ولی یکم بعدش برام شد آب خوردن شرح حال و بقیه درس ها  هم همینه با تکرار و تجربه ملکه ذهنت میشه 

حلالم کنید و خدانگهدار   
استیجر هستید؟ پروسه پزشکی سخته و در طولش پیش میاد نا امید شدن با این وضع کرونا خب بدتر هم شده برای ...

بله خانم دکتر استیجرم ... من یه مدت خیییلی ناامید شدم متاهلم هستم فکرم از یه ور پیش همسرمه یه طرف درسم ..یه شهر دورتر از شهر خودمونم درس میخونم...خیلی افسرده شدم میخواستم انصراف بدم خیلی تصمیمم جدی بود ...اوووونقدر باهام حرف زدن تازه یکم انگیزه گرفتم بازم خیلی میترسم ...بیمارستان ک اصلا نمیتونم ارتباط برقرار کنم با بقیع و مریض و...کلی استرس میگیرم و از خودم ناامید میشم خدا کنه زودتر راه بیفتم ...بتونم درس خوندنم شروع کنم.مرسی خانم دکتر 🌹💙💋

استیجر هستید؟ پروسه پزشکی سخته و در طولش پیش میاد نا امید شدن با این وضع کرونا خب بدتر هم شده برای ...

دقیقا منم تازه وارد بیمارستان شدم از خیلی چیزا میترسم ...حس میکنم از همه خنگ ترم

نه متخصصم 

سلام عزیزم رفتم متخصص داخلی اول ازمایش آپاندیس نوشت واسم ،دادم منفی شد ولی عفونت ادرار و رحم دارم مایع آزادهم فقط تولگنم بود من فکرمیکردم بالای شکممه خداروشکر چیزی نبود

انشالله فروردین ۱۴۰۰من حامله ام،توایکه امضاموخوندی یه صلوات مهمونم کن