2737
2734
عنوان

خونه پدر

| مشاهده متن کامل بحث + 1398 بازدید | 87 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مثلا چی من خونه پدرم حتی سریخچالشون نمیرم پسرام بخوان پویا ببینن میان دعواشون میکنن شیطنت میکنن چیزی ...

خب نمیشه بهشون بفهمونی؟ مثلا یه بار که رفتین یا تلفنی بهشون بگیدمن خیلی دوست دارم بیام ببینمتون یا دلم یه ذره شده براتون میترسم بچه ها اذیتتون میکنن نمیخوام اذیت بشین

رَبِّ لا تَذرنی فَردا و انت خیر الوارِثین👶🏻❤️
2728
خب نمیشه بهشون بفهمونی؟ مثلا یه بار که رفتین یا تلفنی بهشون بگیدمن خیلی دوست دارم بیام ببینمتون یا د ...

زبون بریزید و سیاست به خرج بدید اینطوری  که گفتین معلومه دوستتون دارن و دلشون میخواد برید بهشون سر بزنید خب البته این کمترین کاریه به نظرم که میشه واسه والدین انجام داد.

اسی بنطر من اگر حسادت به خواهرت و بچه اش نداشته باشی تو هم به راحتی میتونی تو جمع خانواده ات خوش بگدرونی .حساس نباش به روابطشون.بالاخره چون اونا کنار هم هستن بچه اش کمی عزیزتره برای خانواده ات

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
مثلا چی من خونه پدرم حتی سریخچالشون نمیرم پسرام بخوان پویا ببینن میان دعواشون میکنن شیطنت میکنن چیزی ...

عزیزم منم همینطور بود اما خودم طاقت میاوردم اما اینجا دیگه بحث عزت نفس بچه هام بود دیگه رفت امد رو کم کردم  دیگه ارامش خودم به خاطر اونا به هم نمیریزم به کاراشون اهمیت نمیدم رد میشم میرم  الان هم کلی سرگرمی برا خودم ردیف کردم 

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738
ببین اسی میخوام تجربه زندگی خودمو بگم خلاصه سالی یکبار میرفتم دلم میخواست حالا ک دیر میرم بهم احتر ...

دقیقا مثل منی ولی من میگم آدم یه پدرومادر بیشترداره بخدا فردا تولدبابامه دلم میخواست کیک درست کنم ببرم شوهرمم گفت درست کن میریم ولی وقتی یادم افتاد چکارم میکنن پشیمون شدم

من خودم بعضی وقتا دسر درست میکنم میبرم البته اگه همسرتون مشکلی ندارن 

یا به مناسبت مختلف میشه کادو داد من خودم یه بار از طرف بچم کادو دادم

کادو محبت میاره

عزیزم منم همینطور بود اما خودم طاقت میاوردم اما اینجا دیگه بحث عزت نفس بچه هام بود دیگه رفت امد رو ک ...

من نمیتونم میشینم گریه میکنم بعدشم قلبم دردمیگیره سربچه هام خالی میکنم

من الان دو ماه نرفتم پنج دقیقه تا خونمون راه فقط ی بار مامانم زنگ زد گفت بیا گفتم نه بچه ها اذیت میکنن دیگه هم چیزی نگفت هر وقتم میرم اونجا بابام غر میزنه به خاطر بچه هام حقم ندارم خونمون بخوابم بابام نمیزاره اصلا انگار محبتی به بچه هاش نداره فکر میکنم مامانمم ظاهری ی زنگی احوالپرسی چیزی میکنه 

دقیقا مثل منی ولی من میگم آدم یه پدرومادر بیشترداره بخدا فردا تولدبابامه دلم میخواست کیک درست کنم بب ...

من همینطور بهترین کیک بهترین کادو رو ببرم همون جلو خودم ایراد میگیرن یه تشکر خشک خالی هم نمیکنن کلی هم مسخره میکنن دیگه گفتم نمیکنم

💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
عزیزم منم همینطور بود اما خودم طاقت میاوردم اما اینجا دیگه بحث عزت نفس بچه هام بود دیگه رفت امد رو ک ...

دقیقا

اصل بچه هامونه

وقتی میرفتم میدیدم حتی بین نوه هاشونم فرق میذارن

کمتر میرم یا فعلا ک بخودم قول دادم حتی این سالی یکبارم نرم

چون دفعه اخر

بااینکه مادرم چندین بار زنگ زد بیایید

رفتم اینقد اذیت شدم ک دور از جون ب گوه خوردن افتادم

تازه اون هفته صحبت پیش اومد گفت شوهرت بیاد فلان کارو کنه ب خنده گفتم ما دیکه نمیاییم 

گفت تو نیا اصلا شوهرت بیاد

فقط برا کاری باشه بهم زنگ میزد ولی جدیدا ک زنگ نمیزنم 

زنگ میزنه میگه خبری ازت نیست

باید خودمون طوری رفتار کنیم ک اونا بد عادت نشن

2706