2737
2739
عنوان

خونه پدر

1398 بازدید | 87 پست

شماهاهرچندوقت میرید خونه باباهاتون هرچندوقت به مامانتون زنگ میزنید من ۴۰روزه خونه بابام نرفتم درصورتی که تویه محله میشینیم اصلا دلتنگشون نمیشم یعنی منوجادوکردن دوست ندارم برم خونشون؟هروقت میرم دلم میخوادزودبیام خونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هفته ای یکی دوبار میرم.هر روزم مامانم زنگ میزنه بابامم هفته ای یکبار حتما بهم زنگ میزنه یا بالعکس

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2731

قبل کرونا هر جمعه نهار اونجا بودیم

الان داره میشه ۱۰ ماه که نرفتیم☹

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
بهتر  دوری ودوستی

وااا اصلا این اصطلاح درمورد پدرومادر درست نیست

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ماهم رو بع روری همه شبکازی ها خود بابام میاد دخترمو میبره میگ تو هم بیا کلا نصف هفته رو میرم خونه بابام نه برای شام و ناهار کلا در حد دو سه ساعت چون بابام خیلی دخترمو دوس داره خیلی هم بابام مهربونه اصلا عاشقشم دلم واسش تند تند تنگ میشه 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738

سالی دوبار میرم.... هرروز با مامانم تلفنی حرف میزنم

چشم آهویی🌹❄❄خوب می‌دانم تحمل کردن من ساده نیست این که پایم مانده‌ای، عاشق نوازی می‌کنی .🌹🌹من تا پایان عمرم به این می‌اندیشم؛"زنی که عشق را می‌پذیرد، تا چه اندازه بی دفاع می‌گردد!!!
ماهم رو بع روری همه شبکازی ها خود بابام میاد دخترمو میبره میگ تو هم بیا کلا نصف هفته رو میرم خونه با ...

پدرموکه اصلا دلتنگش نمیشم نمیدونم مامانم چرادلتنگ بچه های من نمیشه یه زنگ بزنه صداشونوبشنوه

دیشب پسرم میگفت مامان چراخاله بامابدرفتارمیکنه ولی باپسر خاله خوبه خواهر۱۳سالشه

من چندروز پیش رفتم شاید ۳ ساعت اونجا بودم مامانم توی اتاق داشت میگفت باخودش خسته شدم دیگه حالا من ماهی ی بارمیرم

پدرموکه اصلا دلتنگش نمیشم نمیدونم مامانم چرادلتنگ بچه های من نمیشه یه زنگ بزنه صداشونوبشنوه

عزیزم دل به دل راه داره وقتی شما همچین حسی بهشون داری قطعا اوناهم همون حس به شما دارن

2706