2733
2734

اسی من اول میرم تایپیکای قبلی طرف رو میخونم بعد میام نظر میدم

اسی اول خودت دوم شوهرت و بچه هات

مردی ک با وجود گذشته تلخت و یه ازدواج ناموفق بیاد بگه اصل خودتی ارزش اینو داره ک با عشق و محبت بهش برسی

اگه میگه رفت و امدی هم نکن فعلا ب حرفش گوش کن

بهش احترام بذار

بله سختی زیاد داشتی ولی الانو ببین 

کتاب بخون

بخودت برس

تو الان یه مادری 

ن یه دختری ک داره زیر دست پدر و مادر اذیت میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
امیدوارم خوشتون بیاد ولی این دردارو با تمام وجود تجربه کردم 💗💗💗💗 از اطرافیان شنیدم وقتی یکس ...

یه دونه لایک لطفا

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
من لایکت کردم توهم لایک کن🤗

منم لایک کنید

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )  به کبودی  یاس هزار تا رگ دارم هزار تا دوست❤ ولی یک شاهرگ دارم یک تک رفیق.مهم نیست چنتا ستاره بهم چشمک میزنه من همیشه نگاهم به ماهه👀🌜اگہ چیزے گفتمـ ڪ ناراحت شدے...بگو تا دوباره بگمـ😹👐به دریایی گرفتارم ک موجش عالمی دارد😎👑چیکارشی؟؟ بیچارشم💜اگه حقیقتو بگی مجبور نیستی که همه چیزو به خاطر بسپاری
اسی شوهر خواهرت چطوزه اونا زندگیشون خوبه

اونا خیلیم ازما بهتره ما مشکلات مالیمون خیلیه

چقدر سخته دوریت نفسم من توبه کردم امیدوارم توم منو بخشیده باشی🙏🙏🙏🙏🙏
اسی شوهر خواهرت چطوزه اونا زندگیشون خوبه

ولی چه فایده پدر مادرم انقد بدرفتاری کردن حالا ن شوهرم و نه شوهرخواهرم باهاشون رابطه ندارن هیچ حتی نمیخواد شوهرم بهشون زنگم بزنم ی وق یهو اونام زنگ میزنن شوهرم منو دعوا میکنه

ولی چه فایده پدر مادرم انقد بدرفتاری کردن حالا ن شوهرم و نه شوهرخواهرم باهاشون رابطه ندارن هیچ حتی ن ...

حق داره واقعا رفتارشون انسانی نبوده تو هم زندگیتو بچسب و با شوهرت خوش باشید خواهرتم شکر خدا خوشبخته پس بقیه رو بی خیال 

حق داره واقعا رفتارشون انسانی نبوده تو هم زندگیتو بچسب و با شوهرت خوش باشید خواهرتم شکر خدا خوشبخته ...

خودمم تصمیم دارم بذارمشون کنار خسته شدم بس ک شوهرم سر اونا با من دعوا کرده

اشکمونو در آورد داستانتون ایشالا همیشه موفق و سلامت باشین

تازه خلاصشه کی میدونه چیا سرم اومده

تازه خلاصشه کی میدونه چیا سرم اومده

عزیزدلم اشک ریختماااااااااا، همسرم از اتاق کارش اومد بیرون، ترسید گفت چی شده گفتم هیچی، ان شاالله انقد روزای خوب و شادی داشته باشی که همیشه لبخند رو لبات باشه مهربونم

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻
2706