2737
2739
عنوان

یبوست بچه یکساله

| مشاهده متن کامل بحث + 2865 بازدید | 64 پست
بله روغن زیتون بیشتر میدم از این به بعد.غذاهاش میکس شدن همش ،سفت نیستن،مثل حلیمن

اینجوری نده هم معدش تنبل میشه هم بلعش دچار مشکل میشه غذای نرم بده یکم به جویدن عادت کنه

نهایتا با پشت قاشق نرم کن

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
   متوجه شدم باشه حالا تحقیرم نکن    

من خودم بچه اولمو انقدر الکی دارو دادم 

که وقتی نگاش میکنم دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار

تحقیر چیه بابا هممون این روزا رو گذروندیم

ولی خوب دیگه یه ساله شده باید یکم از اک بندی در بیای 😜

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
آخه 6 تا دندون داره نمیتونه بجوه که

وا لثه که داره غذای نرم بده

من الان بچه ده ماهه دارم با دست نرم میکنم بهش میدم

من خودم بچه اولمو انقدر الکی دارو دادم  که وقتی نگاش میکنم دلم میخواد سرمو بزنم تو دیوار تحقی ...

میدونم گلم شوخی میکنم

زندگی با این فسقلیا هر روزش یه تجربه ست،واسه همین میگم اولیو آخریه 

یا دندون در میارن،یا یبوست یا اسهال یا میخورن این ور اونور یا ....با هر مشکلشون آدم دلش هزار راه میره 

2740
میدونم گلم شوخی میکنم زندگی با این فسقلیا هر روزش یه تجربه ست،واسه همین میگم اولیو آخریه  یا ...

بچه اول همینه تا عروس داماد بشن تجربه جدیده

اما دومی به بعد دیگه میره رو حالت اتوماتیک😂

نگران نباش هیچیش نمیشه

خدا یه مامان بهش داده با شاخکهای تیز هر چیزیش بشه درمانشو میفهمه

ازوم باش و قریظه مادریت رو دنبال کن...

والا دکترش گفت له باشه همه چی

بریز دور دکتر رو که یکی در میون باید در مطبشونو گل بگیرن

البته حق میدم گوش نکنی 

منم بچه اولم هرکی اینجوری میگفت دلم میخواست دهنش و جر بدم😂😂😂

بریز دور دکتر رو که یکی در میون باید در مطبشونو گل بگیرن البته حق میدم گوش نکنی  منم بچه اولم ...

نه بابا دور از جون

شما درست میگی گلم،اصلا می رم دهن دکترشو جر میدم  واااااالا

2706