2733
2734
عنوان

یبوست بچه یکساله

2853 بازدید | 64 پست

دوستان دخترم یکسالشه،یکماهه یبوست داره

روزی چند بار مدفوع میکنه ولی بلانسبت مثل پشگل و سفت

دکتر بردمش شربت لاکتولوز تجویز کرد و گفت روزی 2 بار بده 

تا این شربت و میخوره خوبه و شکمش دیگه سفت نیست،قطع ک کنم باز همون جور میشه

آلو تو غذاهاش میریزم هم فایده نداره

کسی اگه تجربه ای داشته ممنون میشم منم راهنمایی کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دم کرده خاکشیر و بارهنگ

روغن زیتون

روغن بادام شیرین

اب انجیر خیس خورده

کیوی

شربت انجیر از داروخانه بگیر

فعلا اینا به ذهنم میرسه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2728

پسرمنم ازهمون شربت استفاده میکنه، قبلنا شدید بود الان که هواسردشده دوباره همینطوره،دوسالو نیمشه، بلال میدم خوبه،کره ،البته بیشترازهمون شربت استفاده میکنم

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔
2738
میریزم ولی تنها چیزی که جواب میده این شربته

ببوست رو معمولا همه بچه ها همیشه دارن😥 . سعی کن چیزای ملین همیشه بهش بدی . شیاف هم میشه زد واسه وقتایی که سر مدفوعش سفته و بیرون نمیاد ‌

ممنون گلم شربت انجیر ضرری نداره؟ شما امتحان کردید؟

شربت انجیر عالیه

لاکتوز و اینا درمان نیستن فقط کارراه اندازن و کمکم تنبل میکنن روده رو

اما شربت انجیر روده هاشو گرم میکنه که خودشون خوب بشن و کار کنن

ولی یبوست چیزیه که خیلی مقاومه باید برای درمانش از همه چیزایی که گفتم باهم استفاده کنی اب سرد بهش نده اب لوله بدن

لواشکم راستی خیلی خوبه

میوه هم خوبه

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
ببوست رو معمولا همه بچه ها همیشه دارن😥 . سعی کن چیزای ملین همیشه بهش بدی . شیاف هم میشه زد واسه وقت ...

واقعا!!

من همش میگم نکنه مشکلی باشه 

دقیقا 2 هفته مونده بود به یکسالگیش شروع شد ،قبلش خیلی خوب بود

واقعا!! من همش میگم نکنه مشکلی باشه  دقیقا 2 هفته مونده بود به یکسالگیش شروع شد ،قبلش خیلی خو ...

درحال دندون دراوردن نیست؟

واقعا!! من همش میگم نکنه مشکلی باشه  دقیقا 2 هفته مونده بود به یکسالگیش شروع شد ،قبلش خیلی خو ...

نه بابا من هربچه ای رو دیدم داشتن اکثرا 😅 نمیدونم دلیلش چیه طفلیا اذیت میشن

2706