2733
2739
عنوان

پسر یکسالم اندوسکوپی میشه با بیهوشی خیلی نگرانم

| مشاهده متن کامل بحث + 404 بازدید | 28 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی کوچیکه بچم بلد نیست قرقره کنه  اصلا حتی نمیزاره دست به دهنش بزارم دکتر دارو داده به زور م ...

چی بگم آخه یه دونه تخمه آندوسکوپی نمیخواد بهتره با یه دکتر دیگه حرف بزنی اگه تهرانی یه سر برو مفید ببین چی میگن

ببین احتمالا تو گلوش گیر کرده دکترا نمیدونن پیش یه تول گیر ببر گلوشو ببینه بیخودی چرا اندوسکوپی میکن ...

تول گیر از کجا گیر بیارم خب 

خب اگه اندوسکوپی نشه و اون تخمه توی گلوش بمونه عفونت میکنه خیلی بده باید حتما درس بیارن

2731
یعنی دونه های وسط به رو‌بریزم تو آب ؟؟واسه چی خوبه؟؟

آره همونا که شبیه دونه سیبه بریز تو لیوان بعد آب ولرم بریز روش تا نصفه لیوان بذار یه ساعت بمونه بعد با قاشق بهش بده حالت ژله‌ای میشه بشدت حنجره و گلو رو باز میکنه و کلا نرم میکنه 

برونکوسکوپی میشه حتما حتما ببرش زودتر هر چه زودتر خارج بشه بهتره نگرانم نباش خیلی کوتاهه و بیهوش ...

خیلی میترسم بچم خیلی اذیت میشه ؟؟بعدش درد نداره؟؟

قرار بود دیروز ببرمش بیمارستان ولی چون سرماخوردگی داشت دکتر گفت نمیشه بیهوشش کرد باید خوب شه بعد اختمالا پس فردا ببرم

چی بگم آخه یه دونه تخمه آندوسکوپی نمیخواد بهتره با یه دکتر دیگه حرف بزنی اگه تهرانی یه سر برو مفید ب ...

از ۳ تا دکتر مختلف پرسیدم از جراح کودکان هم سوال کردم همشون میگن حتما اندوسکوپی باید بشه همه جای دنیا اولین قدم واسه گیر کردن چیزی توی گلو همینه

خیلی میترسم بچم خیلی اذیت میشه ؟؟بعدش درد نداره؟؟ قرار بود دیروز ببرمش بیمارستان ولی چون سرماخوردگی ...

نه اذیت نمیشه

دارو میگیره میخوابه

هیچی هم یادش نمی مونه 

خودتو نگران نکن

ولی حتما ببرش

اگه باشه و در نیارنش بعدا میشه کانون عفونت 

ان شالله خیلی زود خوب میشه

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
2740
نه اذیت نمیشه دارو میگیره میخوابه هیچی هم یادش نمی مونه  خودتو نگران نکن ولی حتما ببرش اگه ...

منم از همین میترسم دکترش هم گفت خیلی مامانا سهل انگاری میکنن و میگن نه چیزی نیست و سالها بچه اش رو عذاب میده با انواع عفونتها 

گفت خوب شد حساس شدی به سرفه و خس خس سینه اش و پیگیری کردی هنوز زوده تا اگه چیزی باشه درش بیاریم

ولی من شدیدا استرسی هستم کارم شده گریه دلم واسه بچم میسوزه بیهوشش کنن و یه وقت گلو و‌سینه اش رو زخم نکنن هین عمل😢😢😢

منم از همین میترسم دکترش هم گفت خیلی مامانا سهل انگاری میکنن و میگن نه چیزی نیست و سالها بچه اش رو ع ...

یه جای خوب ببرش

مهارت و تجربه دکتر مهمه

درکل کار سختی نیست

توکلت به خدا باشه

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
ایران نیستم گلم تازه دو روزه سرماخورده ولی یه هفته پیش تخمه خورده و اون موقع حالش خوبه خوب بود فقط ...

عزیزم دخمل منم 4 ماهشه.اما همیشه قبل از اینکه سرماخوردگیش کاملا اشکار بشه چند روز قبلش خس خس سینه و تک سرفه میگیره. بچه رو الکی اندوسکوپی نبر لطفا. صددرصد مال سرماخوردگیه. 

و اینکه شاید غذایی دادی که بهش الرژی داره. بچه های رفلاکسی هم اکثرا همین طورن