2737
2734

بچه ها شما کسی تجربه مشابه من ندارین؟؟

پسرم ۱۵ ماهشه پنج شب پیش چند تا تخمه خورد البته بلد نیست بخوره فقط با دندونش خورد میکنه و یه کمشو میخوره بقیه رو میندازه بیرون

یهو سرفه کرد منم سریع زدم پشتش و دست تو دهنش کردم نمیتونست آب دهنشو قورت بده فقط سرفه میکرد و گریه میکرد 

بعد بالا آورد یه عدد تخمه کامل با چند تیکه تخمه خورد شده

بعد خوب شد ولی از همون شب سرفه میکرد همش و نفسش خس خس دار بود به دکترش گفتم گفت شاید تخمه توی گلوش گیر کرده باشه از سینه اش عکس گرفتیم هیچی معلوم نشد 

قراره واسش دو روز دیگه اندوسکوپی بگیره ولی من خیلی میترسم و نگرانم چون بیهوشش میکنن 

تازه دو روزه سرماخورده و مریضه خیلی سرفه هاش شدید شده و سینه اش عفونت داره الانم دارو میخوره 

ولی میخوام ببینم کسی تجربه مل من داره که اندوسکوپی کرده باشن بچه اشونو بعد جه جوریه ؟؟؟بیهوشی چطور بوده؟؟خوب شده؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای عزیزم خوب شد گفتی هواسم بیشتر جمع کنم دخترمنم ۱۶ ماهشهه همشم بساط تخمم روزمینه

انشاالله خوب بشع بچت عزیزم 

دلم گرفت کوچولویه😢

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
کدوم شهری  قبل آندوسکوپی یه دکتر دیگه ببر شاید سرفه سرماخوردگیه

ایران نیستم گلم

تازه دو روزه سرماخورده ولی یه هفته پیش تخمه خورده و اون موقع حالش خوبه خوب بود فقط همین که تخمه خورد سرفه کردن و‌خس خس سینه اش دقیقا از همون شب شروع شد

2740
وای عزیزم خوب شد گفتی هواسم بیشتر جمع کنم دخترمنم ۱۶ ماهشهه همشم بساط تخمم روزمینه انشاالله خوب بشع ...

آره گلم حواست باشه خدایی نکرده مثل پسر من نشه

انقدر گریه کردم دیگه توبه کردم تخمه بیارم تو خونه اصلا

دعا کنید بچم خوب شه

ببین احتمالا تو گلوش گیر کرده دکترا نمیدونن پیش یه تول گیر ببر گلوشو ببینه بیخودی چرا اندوسکوپی میکنی معدش که مشکلی نداره میدونی چقد سخته برای بچه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
والا نمیدونم کدومشه فقط میدونم بیهوشش میکنن و‌با دوربین توی گلو و نای رو نگاه میکنن اگه چیزی باشه در ...

برونکوسکوپی میشه

حتما حتما ببرش زودتر

هر چه زودتر خارج بشه بهتره

نگرانم نباش

خیلی کوتاهه و بیهوشی سبک میدن در حد یه خواب کوچولو

ان شالله که خیره

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم  
اسی یکم دونه به بریز تو اب یه ساعت بعد ژله‌ای میشه اونو بده بخوره یکم نشاسته با آب قاطی کن یادش بده ...

خیلی کوچیکه بچم بلد نیست قرقره کنه 

اصلا حتی نمیزاره دست به دهنش بزارم دکتر دارو داده به زور میخوابونمش و با سرنگ دارو‌میریزم تو دهنش کلی جیغ و‌گریه میکنه