2737
2739
عنوان

دوس پسرم گفت تا آخر ماه بهم مهلت بده

| مشاهده متن کامل بحث + 76104 بازدید | 896 پست

وای من چقد بیکارم کل  31صفحه رو خط به خط خوندم کاش درسای کنکورمم اینجوری میخوندم هیچی بلدنیسم

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دارم خل میشم ینی بندم اب دادی ؟دختر نیستی؟نههه

مطلقه ان عزیزم

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
2728

ببخشید استارتر چند صفحه اول رو که خوندم فهمیدم شما خیلی ساده لوح هستی و خیلی سعی داری حماقت هایی که کردی رو گردن خدا بندازی مطمئنم خدا بهت نشانه هایی داده ولی تو بی توجه به کار خودت ادامه دادی اخع دختر خوب باشه گول خوردی حداقل پنج تومن میدادی ببینی طرف اصلا پسش میده یا نه بعد یهو سی میلیون ریختی حسابش معلومه فرار میکنه بخدا ما خانواده تا حالا نشده دستمون جلو هم دراز شه هرچقدر هم توی تنگنا باشیم پس چطوره پسره از راه میرسه میگه سی میلیون بده مشخصه اصلا غیرت نداره در ضمن این چیزا جنبه حیثیتی داره بری کلانتری بگی گولم زده پدرش رو درمیارن

به خانوادت بگو تا دیر نشده یه تشر از پدرمادرت بخوری بهتره یا30تومنو اون مفت خور کشیده بالا پس نده؟ممکنه بدبرخورد بشه باهات ولی حداقل پولت زنده میشه.بدو برو ب مامانت بگو یجوری ب بابات بگه چاره ای نیست.هم نمیگن طلاهات کو؟نمیپرسن بالاخره؟
💕😍عشقِ مامان بابا خوش اومدی به دنیامون😍💕
ببخشید استارتر چند صفحه اول رو که خوندم فهمیدم شما خیلی ساده لوح هستی و خیلی سعی داری حماقت هایی که ...

استارتر یه دختر ۱۹ ساله‌ست وکاملا بی‌تجربه...با خودمون مقایسه نکنیم من الان ده ساله زندگی مشترک دارم تا یکی دهنش رو باز کنه تا آخرش می‌خونم ولی وقتی هم سن استارتر بودم ساده ساده...یادمه سال اول دانشگاه دو روز بود با یه پسر آشنا بودم بهم گفت بیا خونه برات گیتار بزنم من رفتم البته با دوستم چون واقعااااا نمی‌دونستم منظورش رو ....گرفتی که چی می‌گم...اون پسر تو چه فازی بود من تو چه فازی🙄🙄🙄

2738
وای من چقد بیکارم کل  31صفحه رو خط به خط خوندم کاش درسای کنکورمم اینجوری میخوندم هیچی بلدنیسم

بزرگترین درس رو دادی

منم همش تو سایتم و کتاب چیزی نمیخونم 

سلام، به ۹۹.۹.۹ یی ها لطفا نمک رو زخم نپاشین من جزو اونا نیستم ولی مسخرشون نکنین چون وقتی ببینن کسی میاد مسخرشون میکنه اعتماد به نفسشون کم میشه و دیگه سراغ اینکارا نمیرن اینکارا بیشتر برا روحیه دادن و امیدوار شدن به زندگیه، شاید این کارا تنها امیدیه که میتونن به خودشون و زندگیشون بدن و خودشون هم میدونن قرار نیست اتفاق خاصی رخ بده ولی همین چیزا باعث روحیه گرفتنشون میشه و بعضی‌ها هم چاره ای دیگه ای برا تحمل کردن وضعشون ندارن میدونین چقدر درد داره آدم اینجوری باشه؟؟پس لطفا نمک نپاشیم                                                       ******************************************گاهی نظرات رو با لحن خودمون و اشتباهی میخونیم و منظور  طرف رو اشتباهی متوجه میشیم گاهی بدون قصد باعث آزار بقیه میشیم و گاهی سوتفاهم میشه  و گاهی بخاطر اطلاعات کم گفتن نظر و قضاوت اشتباهی میکنیم و گاهی بعضی‌هامون ندونسته قضاوت میکنیم      پس بخشدم و ببخشین و سعی کنیم نظرات اشتباه و دل شکن و قضاوت اشتباه رو ببخشیم
اره  ولی خدایی هم نیس ک حقمو بگیرع حرصم میاد هنوزم میگه دوست داشتم

خدایی نیست ک حقتو بگیره؟؟؟؟

مگه موقعی ک ب این آقا دوس شدی و خوش گذروندی،از خدا اجازه گرفتی؟؟؟

ما آدمها چقد کم لطفیم..تا چیزی میشه از خدا طلب کار میشیم

برای ظهور امام زمانمون (ع) صلوات 😍😍😍
استارتر یه دختر ۱۹ ساله‌ست وکاملا بی‌تجربه...با خودمون مقایسه نکنیم من الان ده ساله زندگی مشترک دارم ...

بله ولی تجربه یه بار زندگی رو داشته و تا حدودی فهمیده مردا ممکنه خیلی عوضی بشن ولی خب مشخصه نسبت به سن خودش هم ساده لوح تره و اینکه مجازی با این اقا آشنا شده کاملا مشخصه طرف با نقشه جلو اومده باید حواسش رو جمع می‌کرد که نکرد متاسفانه 

بزرگترین درس رو دادی منم همش تو سایتم و کتاب چیزی نمیخونم 

خیرسرم کنکور تجربی هم دارم

سلام

از یه وکیل کمک بگیر جریان را براش بگو 

می تونی پرینت حساب بگیری 

صداشو ضبط کنی 

پیامهایی که بهش میدی بعنوان مدرک نگه داری 

خلاصه کاری که کردی انشالله حل میشه اگه می تونی با خواهش ازش بگیر 

بگو خانواده ام بفهمن بیچاره میشم بدبخت میشم می کشن منو 

سراغ تو میان از این حرفها 

فقط دلم واسه دخترا و زنا می سوزه که به خاطر احساساتمون راحت گولمون می زنن من خودم بعد از چند سال زندگی باز پای احساسم که میاد وسط شل میشم و وا می دم. الته خوبه خدا رو شکر مجردی پول نداشتم که کسی بخواد سواستفاده بکنه ازم

2706