2733
2734
عنوان

دوس پسرم گفت تا آخر ماه بهم مهلت بده

| مشاهده متن کامل بحث + 76105 بازدید | 896 پست

ناراحت شدم

اگر متولد 80 هستی مشخصه  بچه و کم سنی و تحت تاثیر احساسات بودی

اولین کار اینه بری دم خونشون و به مامان باباش قضیه رو بگی 

اگر دیدی پولت رو برنمیگردونن برو شکایت کن...راه دیگه ای نداری

البته کاش بتونی با خانواده ت در جریان بذاری و با اونها برای گرفتن حقت اقدام کنی

اخه دوست پسر برای چبیتونه اونم توسن کم !!!!هم جسمی هم روحی هم پولی ازتون سو استفاده میکنه

اه

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست
وا چرا بیخیال بشه  ن بیخیال نشو بیا من راهکار بهت میدم من سیصد تومن ریختم ب حساب یکی اینترنتی ...

چطوری

من ملکه آبی پوش آتلانتا ملکه آرامش علم عشق ثروت کار خود را به خدا وامیگذارم که خداوند بر احوال بندگان بیناست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
گفت بهم قرض بده بعد خواستگاری بهت پس میدم

😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯😯 

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
من به شوهرم ۲۰تومن دادم رسید گرفتم .به دوست پسر اعتماد میکنی 😑

کار درست می کنی!!!   آدم هنگ می کنه ۳۰ میلیون داده دوست پسر!!!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
چطوری

باید بره دفتر خدمات قضایی اونجا خودشون براش شکایت نامه تنظیم میکنن دادگاه هم نیازی نیست بره اصلا

ی شماره از طرف میگیره بهش پیامک میدن اگه اومد پول رو بده ک هیچی نداد میفرستنش دادگاه

بابا بحث سی میلیون پولها

2740
من اینو درس عبرت نمیدونم دیگ باید بمیرم بقران بعد این اتفاق

وااای خدایا کدوم شهری تو ؟من دوست شوهرم از ی دختره ب بهونه اینکه میاد خواستگاریش بیس تومن پول گرفته بود درحالیکه مرده زن وبچه داره کلا کارش اینه 😔پسره سرت کلاه گذاشته ب جرم کلاهبرداری ازش شکایت کن نذار ساده بره اگه تا ی ماه نداد با خونواده ات حدف بزن برو کلانتری شکایتش کن اگه مدرکم نداری پرینت پیاماتون قاضی دستور میده بیا  اونجا میبینن ک بهش پول دادی اون ازت سو استفاده کرده عزیزم وقتی  یک بار جداش دی حواست باید ده برابر بقیه دختر ها باشه هیچوقت نیاید اشتباه کنی الانم باارامش حل میشه فقط اگه خواستی بگو کدوم شهری حسم میگه نکنه همون روست شوهرمه ک ازت پول گرفته😔😔😔

برایم مهم نیست ؛ کسی که از من گذشت می خواهد با یک نفر ادامه دهد یا صد نفر!چیزی که اورا مهم میکرد علاقه وتعهدش به من بود بدون اینها همه را به یک چشم میبینم ..همه آدم هایی که ترکتان کرده اند یک روز برمیگردند ازالان خودتان رابرای حرف های آن روز آماده کنید مبادا خام شوید.یادتان باشد که هیچ چیزی تغییر نکرده، اوهمان ادم سابقی است که بهتر از شما راپیدا نکرده است.....عاشقتونم برا سلامتی خودم وخونواده امم ک ی صلوات و حتما میفرستی😊
وای اصلا باورم نمیشه  عقلت کجابود اخه؟چرا انقدر راحت اعتماد میکنی؟

بچه متولد 80 دوست پسر بگیره بهتر از این نمیشه !

بجای درس خوندن منتظر بوده اقا بیاد بگیرتش