2737
2734
عنوان

دوس پسرم گفت تا آخر ماه بهم مهلت بده

| مشاهده متن کامل بحث + 76162 بازدید | 896 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ناموصا۳۰میلیون دادی دوس پسر!!!!!!!ببخشیدا ولی تخته هات کمن!!!من۳۰۰هزارتومن پول دادم دست همسرم بعدنیم ساعت ازش پس گرفتم همون ۳۰میلیون رو میدادی برای خودت عشق وحال میکردی!!!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2742

یبار فقط یبار این زخم خوردن کافیه تا بفهمی به هیییییییچ مردی حتی پسرت اعتماد نکنی نگاا چند بارمیگم اعتماد نکن الانم پولت رفته دیگ نمتونی بگیری من رفتم دادسرا گفت میخواستی ندی مگ نمدونی طرف هیچ تعهدی بهت نداره

مامان کاش میشد صدات کنم صدام برسه بهت یبار دیگه بگی جاااانم؟؟💔 مطمعنم هرجا هستی جات از اینجا بهتره پس مامان منو فراموش نکن برام دعاکن مثل تو صبور باشم فرشته ی من😭🖤
عزیزم ایشون اصلا نمیخاد پولشو بگیره یا کلا الکی مارو گیر اورده حوصلش سرمیره داستان میسازه وگرنه30میل ...

۳۰میلیون میتونه عروسی منوهمسرمو راه بندازه گیرهمین۳۰میلیون پولیم!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2740
من اینو درس عبرت نمیدونم دیگ باید بمیرم بقران بعد این اتفاق

اتفاقن برو خداروشکر کن تو این سن کم این اتفاق افتاده برات دیگه درس میشه برات و توهم اولین کسی نیستی که این اتفاق افتاده براش بعضیها بکارت را تو این راه دادن دوباره دارن زندگی میکنن پول دوباره میاد اگه هم میدونی که با گفتن به خانوادت آزادی را از دست میدی و دیگه سخت میشه شرایط این پول را بی خیال شو که دیگه حداقل یه زخم دیگه از خانوادت نخوری با کنترل شدید روت

[QUOTE=167048702]رفتم بانک ۱۵ تومن انتقال دادم بقیشو کارت به کارت[/Qم

میتونی شکایت کنی 

برو دفتر خدمات قضایی توضیح بده خودشونم برات نامشو مینویسن

فقط تا دیر نشده باید بری

پرینت میگیرن از حسابت میفهمن ب حساب و کارت کی ریختی همین میشه مدرک

خانوادتم میتونن نفهمن

غصه روول کن حقت و بگیر خیلی محکم و جدی بهش بگو به نفعته تا یک هفته دیگه پولمو تمام کمال بهم برگردان ...

اگ ازمن میدونی هییییچی بهش نگو هیچ خریتی نکنی بگی حساباش خالی کنه برو دادسرا نامه میده حساباش میبندن تنها کاری ک میتونی بکنی بعد اگ پول تو حساب باشه میاد میده

انگار به جرم کلاهبرداری شناخته میشه دیگ نمتونه حساب بازکنه تا تو شکایت پس بگیری

مامان کاش میشد صدات کنم صدام برسه بهت یبار دیگه بگی جاااانم؟؟💔 مطمعنم هرجا هستی جات از اینجا بهتره پس مامان منو فراموش نکن برام دعاکن مثل تو صبور باشم فرشته ی من😭🖤

یاد خودم افتاذم مجرد ک بودم ی دوست پسر کنه داشتم میخواستم باهاش کات کنم گفت بیا برا آخرین بار ببینمت منم رفتم 500 تومنم داشتم ک حقوقم بود اونموقع میشد 5 گرم طلا رفتم بانک حساب بازکنم ک بزور پولمو گرفت وگفت حالا برو میخواست من بخاطر پول باهاش برگردم آقا منم رفتم خونه ولی داشتم از حرص میمردم یک هفته گذشت ومن هی فکر میکردم چیکارکنم زنگ زدم ب خواهرش گفتم خونه ای گفت آره گفتم فلانی خونه است گفت نه خونش نزدیک بود منم در یه حرکت انتحاری رفتم خونشون سرکمدش پولامو برداشتم و گفتم به خواهرش جریان چیه اونم فهمیده بود من اومدم هی زنگ میزد وایسا تا بیام توروخدا منم باسرعت جت فرار کردم 

من اگه جات بودم بی خیال میشدم و فکر میکردم تو بورس ضرر کردم و بی خیال میشدم

وا چرا بیخیال بشه 

ن بیخیال نشو بیا من راهکار بهت میدم من سیصد تومن ریختم ب حساب یکی اینترنتی از حلقومش کشیدم بیرون پولایی ک خرج کرده بودمو بهم داد تازه

2706