2733
2734
عنوان

بدجورضایع شدم😞😞😢😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2366 بازدید | 90 پست

حالا دیگه ج نداده اصلا پیم نده . اون حرفو هم نمیگه بگه هم فکر نکنم گسی باور کنه

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نلاید دخالت میکردی

عاشقتم خیلی برام جالبه تو اکثر تایپیکا صدری😘🤩😍 

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...      🌏 KARMA 🌏 درود به مردم شریف ایران... بچه ها نخندینا...به مامان چیزی نگو ...بارون اومدویادم داد...آبان ۹۸_ ۱۷۶ ✈
2731
عاشقتم خیلی برام جالبه تو اکثر تایپیکا صدری😘🤩😍 

😂😂قربانت روم دا 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
باید مقاومت میکردی تجربه نشون داده دخالت در زندگی دیگرا حتی از روی خیر خواهی به ضرر آدم تمام میشه

چطوری آناتا جون چخبر خیلی وقته نیستی

نه من بیهوده گرد کوچه وبازار میگردم                          مزاح عاشقی دارم پی دلدار میگردم💔
2738

پیامت پاک کن و به روی خودت نیار 

من خودم به شخصه دوست ندارم عروس خاله همسرم بهم پیام بده تا راحع به این مسئله خصوصی باهام حرف بزنه 

من بهش حق میدم

شخصی جهنم را اینگونه برایم توصیف کرد:در اخرین روز زندگیت روی زمین؛آن شخص که از خودت ساخته ایی،شخصی که میتوانستی باشی را ملاقات خواهد کرد....

نمیگه دلیل نداره بگه 

ب دلت بد راه نده 

خواهرانه اینو میگم ازین به بعد زیاد وارد بحث خاله و عمه و عمو و دایی نشو فردا پس فردا همه چی درست میشه یا نمیشه از چشم شما میبینن ؛ دیدم که میگم. و اینکه خصوصیات شخصی همسرت رو هم به خواهرش حتی نگو چه برسه به دوست و اشنا و فامیل مخصوصا.

اولا:حاشا کن... دیوارحاشا بلنده....

بعدشم باهرکی حرف میزنید یه درصد احتمال بدین که صداتونو داره ضبط میکنه.. حرفایی که میگین رو حسابی سبک سنگین کنید

دوما: دخالت نکنید... بقول مهران مدیری: کجای زندگیمه؟؟؟؟؟ 

کجای زندگیشم؟؟؟!!

اگر جواب تونستی بدی،بعد دخالت کن...

2706