2737
2734
عنوان

بدجورضایع شدم😞😞😢😭

2366 بازدید | 90 پست

خانمامن عروسه خاله همسرم داره جدامیشه همسرش دوسش داره خیلی نمیخوان که جداشه چون پسره هم ازدواج دومشه خاله همسرم اصرارپشت اصرارکه باتوصمیمیه زنگ بزن باهاش صحبت کن وفلان منم اولش اصلاقبول نمیکردم ولی همسرم گف انجام بده گفتم باشه بهش پ دادم تواینستا ولی ازصبحه سینم نکردم مطمئنم خونده ولی محدودم ‌کرده وجوابم نداد الانم استوری گذاشته حس بدی دارم کاش نمیکردم اینکارو 😞😞😞😞بعدیبارم درموردشوهرش بدمیگف منم گفتم همسرمنم بددله میترسم اینوبگه به همسرم وخانوادش چون خانم عقده ای هستش چیکارکنم

نلاید دخالت میکردی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

این چیزا واقعا دخالت نمیشه کرد حتی ب اصرار بقیه. 

راجع ب همسرتم خب وقتی جلو غریبه(عروس خاله همسر!) بد از همسرتون میگید باید همش استرس برملا شدن داشته باشید. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

نباید پیام میدادی چون پیامو میشه اسکرین کرد باید زنگ‌میزدی میگفتی منو واسطه کردن وظیفم بود باهات صحبت کنم و ازت بخوام راه های دیگه به غیر از طلاف رو امتحان کنی و طلاق رو بزاری جزو گزینه های آخر

2706