2733
2739
عنوان

دختردارهابیان سوال دارم

187 بازدید | 10 پست

سلام.دخترم شش سالشه.حدود یکی دوماهی هست که دقت کردم زیاد خیلی ببخشید خودشو از جلو میخارونه ازش میپرسم میگه اونجا میخاره خودم نگاه کردم ترشحی نداره ورم و التهاب هم نداره خداروشکر.هربار خودم میبردمش توحموم تمیز میشستمش تااینکه چندروزیه همش دستش اونجا بود بازگفتم چیشده گفت میخاره باز نگاه کردم هیچی نبود ازدیروز تاحالا روزی دوبار توی حموم با اب نمک شست شو میدم اونجا رو .ولی استرس دارم میگم نکنه خطرناک باشه.اینم بگم خودم اطلاعات بیماری زنان و اینجور چیزهارو میدونم ولی خب نمخوام دختر رو از الان ببرمش دکتر که معاینه بشه و اینحور چیزا.کسی میتونه کمک کنه و بگه علت چیه 

سنندج
عزیزم شاید عفونت داره با اب نمکم بدتر میشه که میخارونه  دیگه کوچکم نیست بگیم کنجاوه بدونه اون چ ...

من والا خودم عفونت دارم همیشه تو ابنمک میشینم دکترهم همیشه بهم میگه باانمک خودتو بشور واسه دخترم هم دارم امتحان مکنم میشورمش خارشش ساکت میشه

سنندج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دختر 6 سالرو ک معاینه نمیکنن. شما ببر دکتر با توجه ب علائمش دارو میده

والا عزیزم میگم نکنه بگه باید معاینه بشه البته میدونم که واسه دختربچه ها و خانمهای مجرد دستگاه معاینه نمیزارن ولی خب میگم نکنه بگه از رو ظاهر مخوام معاینه کنم نمخوام دخترم اینجور چیزا رو ازالان تجربه کنه و حز خودم کسی اندام خصوصیشو ببینه

سنندج

عزیزم خواهر من دخترشو برد دکتر . راهش اینه که از ادرارش نمونه بگیره بعد خودت ببری آزمایشگاه .جوابش خودت میتونی بخونی اگر مشکلی بود ببر دکتر. چیزی که دکتر به خواهرم گفت

2740
اگه ان شالله ازمایشش مشکل نداشت چی؟

دیگه خیالت راحت میشه . دکتر میخواست خواهر زده ام معاینه کنه خواهر زاده ام گریه کرد منصرف شد بعد گفت بهترین راه آزمایشه که خیالش راحت بشه .یه پمادم داد برای خارش .چون خواهر زاده ام هم میخاروند خودشو.