2737
2734

سلام.  بعضیا چکار میکنن فلافلشون اینقدر نرم و پفکیه?  من الان دو روزه نخود خیسوندم. اگه فوت و فنی داره بگید.

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

نههه اصلا جالب نمیشه 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
2742

من چرخش میکنم ۲بار

پیاز و سیرتازه

زردچوبه و نمک و فلفل و پودرسیر میزنم

قبلا با گوشت کوب برقی میزدم مثل مواد کتلت میشد 

فقط 37 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دخترم ۱۲خرداد 1400 اومد بغلم❤۲بار سقط زیر 8هفته داشتم که علتشون معلوم نشد❤بعد 2سال نتیجه گرفتم❤ ایندفعه با کمک دکتر مهربونم تونستم بفهمم مادر شدن یعنی چی ❤خیلی سختی کشیدم خیلی حرفا شنیدم ولی اونا منو قوی تر کرد❤
نههه اصلا جالب نمیشه 

شما امتحان کردی؟ همسرم میگه اینبار بپزش یه کم ببین چطوره

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2740

ی شبانه روز خیس کن.بعد با چرخ گوشت دوبار چرخ کن ی سیب زمینی کوچیک و سیر و ادویه ها و پیاز..راز فلافل نرم..آب هست...ی استکان آب به موادت اضافه کن و بعد سرخ کن..من دو ساعت پیش درست کردم عالی و نرم 

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍
راستش من نیم پز می‌کنم 

چه فرقی میکنه با خام؟ میشه نیم پز که کردی مواد را فریز هم کرد؟

خام دوبار باید چرخ کنی  بکینک پودر میزنن برا پف. تو روغن زیاد سرخ شه خوب  باد میکنه.     سیرو پیازو پودر انبه فلفلو زرد چوبه و ادویه و نمک همینا. 

خدایا شکرت بابت خوشبخت بودنم. خدایا عاقبت دخترمو ختم بخیر کن.خوشبختش کن کمکش کن فرد موفق و مفیدی برای جامعه و خانوادش بشه. خدایا دخترمو به راه راستو درست هدایتش کن که پاکدامن بمونه. تو رشته ی مورد علاقش ادامه تحصیل بده.  کمکش کن که بهترین ازدواج و بکنه ی شوهر با ایمان صالح.. گیرش بیاد. الهی آمین.  خدایا با توکل بتو.میدونم که دست دخترمو رها نمیکنی. بخودت میسپارمش. خدا شکرت شکرت.   😄 با توکل برخدا من سال آینده به خونه ی خودم اسباب کشی میکنم.خدایا شکرت. من بهترین و آرام ترین مامانم. 
شما امتحان کردی؟ همسرم میگه اینبار بپزش یه کم ببین چطوره

من یکبار نیم پز کردم ولی فلافلم مزه نخود پخته شده میداد! نه مزه فلافل 

هر کس ز ولایت و ولیّ دور شودهمسایه ی دشمناست و منفور شود!پروانه صفت، گِرد ِعلی میگردیمتا دیده ی هر فتنه گری  کور شود💚❤️سردارشهیدم ؛این روزها ، نبودنت بر شانهٔ بغض تنهایی‌مانخیـراتِ اشڪ می ڪنـد  . . .💚❤️
ی شبانه روز خیس کن.بعد با چرخ گوشت دوبار چرخ کن ی سیب زمینی کوچیک و سیر و ادویه ها و پیاز..راز فلافل ...

شما به چقدر فلافل یه لیوان اب اضاف میکنی

2706