2733
2734
عنوان

سوال از خانوم ها و اقایون محترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 156 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالاتر پرسیدم جسمش قبلا پسرونه بوده بعد عمل کنه باهاش چه برخوردی میکنین ؟

خب الان عمل کرده دختر شده؟؟

نمیشه ازدواج کنی که🤔

دورترین نزدیکِ من🖇❤️                                             
من هیچ ارمان و هنجار و... ای رو قبول ندارم. که بگم صرفا چیزی خوبه یا بده. اگه با ی چیزی حال کنم ...

یعنی  اگه پسری بعد فهمیدن این موضوع کلا عوض بشه ی جورایی متنفربشه یعنی از اول علاقه  دوستیم نداشته یعنی همه چیزای قبل دروغ بوده؟

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2728

آخه ترنس. بااجازه ترنس ها. تاکدام هرمونش بیشترترشع کنه تستسترون یاپروجسترون. اگرعملی باشه بازهم هرمونهاشوکه نمیشه عوض کرد. ایاخودتون ترنس هستیدبه چه دلیل این موضوع روباز کردید 

اگه با یکی خیلی رفیق باشید مثلا یکی دوسال صمیمی باشیدد بعد بگه من ترنسم و در اصل دخترم و عاشقتونه وا ...

شوکه می شم شاید چون دوستمه قبول نکنم 

یک سوال شما پسر بودین الان دخترید 

یا دختربودین الان پسری 

2740
ب ما چ...داداشم باید خوشش بیاد..اون میخواد باهاش زندگی کنه ن من😐

خب در اینده جروببحثی پیش بیاد این موضوع رو تو سرش نمیکوبید؟

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
یعنی  اگه پسری بعد فهمیدن این موضوع کلا عوض بشه ی جورایی متنفربشه یعنی از اول علاقه  دوستی ...

مشخص نیست.

شاید همون موقع بدش اومده.

همه که مثل هم فکر نمیکنن.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.
شوکه می شم شاید چون دوستمه قبول نکنم  یک سوال شما پسر بودین الان دخترید  یا دختربودین ال ...

فعلا عمل نکردم در اصل دخترم 

ببین آدم باید تو موقعیتش قرار بگیره،شاید واقعا آدم عاشق کسی بشه و براش مهم نباشه،،،

بعدشم بارها پیش اومده تو خانواده ها که مثلا مادر آقا پسر از انتخاب پسرش راضی نیست ،ولی خب نمیشه فقط ربط داد به ترنس بودن 

ولی اگه نظر منو بخوایی من میگم بهتره که یه ترنس با یه ترنس دیگه ازدواج کنه چون اینا حال هم رو بهتر درک میکنن ،،،

آرزوی خوشبختی دارم براتون🌹

اگه با یکی خیلی رفیق باشید مثلا یکی دوسال صمیمی باشیدد بعد بگه من ترنسم و در اصل دخترم و عاشقتونه وا ...

حقیقتا شاخ در میارم

بازگشت به زندگی.https://abzarek.ir/service-p/msg/1827551
2706