2733
2734

بچه ها واسه شمام پیش اومده تویه مجلس عروسی ای چیزی خانواده داماد یا خانواده عروس مجلسو تو دست بگیرن نذارن فامیلای طرف مقابل برقصنطرف مقابل جیکار کرده تو این موقعیت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

این که خوبه

در این حدش رو هم دیدیم که مادر شوهر  اومده دیس غذا و سالاد  رو از  جلو مهمونای عروس برداشته برا فامیل خودش برده در این حد بدبخت

تازه سر کار خانم یعنی فرهنگی بازنشسته و معلم زبان تشریف داشتن

دیدم دست بگیرن،،همه کاره بشن ،،،،

ولی نه اینکه نزارن برقصن،،،،،

جلوشون رو نمیتونن بگیرن که ،،،باید مثل خودشون پررو و زرنگ باشی تا بتونی باهاشون کنار بیای !!!

اگه مثلا ساده و کم رو باشی خب کم میاری جلوشون 

اره معمولا مراسم فامیلای ملمانم همیشه دست مائه 

مگه به زور گرفتیم ??? بیان برقصن خب  استقبالم میکنیم

ولی خب ما نیروی جوان و پر شور و حالمون بیشتره 😁😁😁😁

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740
این که خوبه در این حدش رو هم دیدیم که مادر شوهر  اومده دیس غذا و سالاد  رو از  جلو م ...

جررررر😂😂😂😂😂😂

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

چجوری میتونن نذارن کسی برقصه مگه میشه!

پاشید برید وسط کسی نمیاد بگه برو بشین که بنظرم خودتون کم کاری میکنید و عقب میکشید همین باعث میشه طرف مقابل خودشو صاحب اختیار بدونه

اره معمولا مراسم فامیلای ملمانم همیشه دست مائه  مگه به زور گرفتیم ??? بیان برقصن خب  ا ...

دقیقا بستگی به اینم داره که مثلا فامیل های یکی از طرفین باانرژی تر و یه مقدار ببخشیدا پرروتر و سرحال تر باشند 

چون کم رو و خجالتی و ساکت باشی خب معلومه چی میشه 

چجوری میتونن نذارن کسی برقصه مگه میشه! پاشید برید وسط کسی نمیاد بگه برو بشین که بنظرم خودتون کم کار ...

والا انتظار دارن همه بشینن اینا پاشن

دقیقا بستگی به اینم داره که مثلا فامیل های یکی از طرفین باانرژی تر و یه مقدار ببخشیدا پرروتر و سرحال ...

ما اصلا کم رو هم باشیم کاری به بقیه نداریم

یه گوشه سن تو اون گم و گورا میرقصیم 

من ندیدم کسی انتظار داشته باشه واسه فامیلاش سن رقصو خالی کنن

اره  ما نشستیم هیچیم نگفتیم  به خاطر دختر عموم که مجلسش خراب نشه

ببخشیدا این دیگه از بی عرضگی خودتون هست 

بدون اینکه کار به دعوا بکشه ،،مثل اونا فقط باید با انرژی و پررو باشی ،،،،،

مثلا اگه دسته جمعی دو سه نفری هی بلندشیذ باهم برقصیذ ،،،،،میگیرن دستتون میگن بشینید ،،،نباید برقصیذ ؟

2706