2737
2734
عنوان

سوال از خانوم ها و اقایون محترم

| مشاهده متن کامل بحث + 1009 بازدید | 156 پست
خانوم ها اگه ی فرد ترنس بخواد عروستون بشه چه برخوردی میکنین باهاش؟اصلا ازش خوشتون میاد؟

ن

از اونام کهاز هرانگشتمده تا هنرشُرشُرمیکنه😍😎😂یه روانشناسبدونمدرک🤦🏻‍♀️😂اهل درس🤓یه اکتیوبه تمام‌معنا😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پست اول بپرسین خیلی بهتره.

اگه با یکی خیلی رفیق باشید مثلا یکی دوسال صمیمی باشیدد بعد بگه من ترنسم و در اصل دخترم و عاشقتونه واکنشتون چیه طردش میکنید یا قبولش میکنین>؟

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2728
اگه با یکی خیلی رفیق باشید مثلا یکی دوسال صمیمی باشیدد بعد بگه من ترنسم و در اصل دخترم و عاشقتونه وا ...

طردش میکنم خوشم نمیاد کلا

تاتوانی درجهان یک رنگ باش قالی از صد رنگ بودن زیرپاافتاده است💞💖❤عشق زندگیم همسر مهربونم خیلی دوست دارم اگه میشه برام یه صلوات بفرستید🥰🙏
2738
خانوم ها اگه ی فرد ترنس بخواد عروستون بشه چه برخوردی میکنین باهاش؟اصلا ازش خوشتون میاد؟

ترررررررررررررررررنس؟! ینی الان هنوزم ترنسه؟! یا جنسیتشو تغییر داده و الان دیگه جنسیتش زنه.

آخه با ترنس ک نمیشه زندگی کرد 

زندگی زیبا دوستت دارم ...
اگه با یکی خیلی رفیق باشید مثلا یکی دوسال صمیمی باشیدد بعد بگه من ترنسم و در اصل دخترم و عاشقتونه وا ...

من هیچ ارمان و هنجار و... ای رو قبول ندارم.

که بگم صرفا چیزی خوبه یا بده.

اگه با ی چیزی حال کنم 

هرچند که کل دنیا بگن بده و...

همونو انتخاب میکنم.

همه چیز بستگی به خود طرف داره.

از مردمی که تولد یک کودک را سرگرمی و زندان یک سگ را دلگرمی و قفس بلبل را موسیقی میپندارند عشقی فوران نخواهد شد.در جهنمی که میگریند برای خروج تنها خنده را دیوانگی و بهشت را آرزو میتوان پیدا کرد                                                                                           من از دیوانه ها دیدم هزاران عاقل مرده و از عاقل ولی دیدم چنگو غذای گربه. هیچ خفاشی نمی تواند ویروسِ آدم بسازد مگر اینکه آدمی خفاش شده باشد.چه بسیار آنان که در پیمانه کم گذاشتند و چه بسیار که خود در پیمانه کم بودندو حذف شدند. و حذف طبیعت را دوایی نیست حتی اگر برای سرطان یاکرونا دارویی پیدا شود.

هوم نه نمیدونم 

من نمیتونم اونقدرا روشنفکر باشم قبول نمیکنم یه جوری 😐😑 

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
بُپُرس

بالاتر پرسیدم جسمش قبلا پسرونه بوده بعد عمل کنه باهاش چه برخوردی میکنین ؟

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2706