2733
2734
عنوان

عاشقی و نداشتن رابطه عاطفی، چشمی، کلامی و جنسی

| مشاهده متن کامل بحث + 310 بازدید | 19 پست
پس چرا نزدیکم نمیاد. چرا دستمو نمیگیره...یه بغل حتی....هیچی....حتی تو صورتم نگاه نمیکنه... حتی نمیگ ...

شایدم کاری کردی که ناراحت شده و یا به تو بدبین شده... در رابطه با دوستاش و یا مردای دیگه کاری نکردی که حس بدی بهش دست داده باشه؟

بالاخره یک موقعهایی بوده که رابطه عاطفی و احساسی بینتون پیش بیاد همونو تقویت کن و نزار این دوری بینتون ادامه پیدا کنه و طولانی بشه... مردا خیلیم موجودات پیچیده ای نیستن، و بعضی اوقات با کوچکترین کارا خوشحال میشن و فراموش میکنن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بالاخره یک موقعهایی بوده که رابطه عاطفی و احساسی بینتون پیش بیاد همونو تقویت کن و نزار این دوری بینت ...

شوهر من میگه من با هیچی خوشحال نمیشم....نه با شامهایی که دوست داره...نه با خوشکل موشکل کردن خودم..کادو هم که اصلا دوست نداره...میگه نه من واسه تو میخرم نه تو بخر...منم که بخرم دست بهش نمیزنه...

شایدم کاری کردی که ناراحت شده و یا به تو بدبین شده... در رابطه با دوستاش و یا مردای دیگه کاری نکردی ...

اصلا...اون همه وقتشو با دوستاش میگذرونه و منم از همه دوستاش بدم میاد...از همشون...اما بی احترامی نمیکنم

2731
شوهر من میگه من با هیچی خوشحال نمیشم....نه با شامهایی که دوست داره...نه با خوشکل موشکل کردن خودم..کا ...

فقط روی خودت کار کن. خیلیا مشکل نورو داشتن و حل شده. برو همین دستاوردهای بچه هارو تو اینجا گوش کن. 

@zendeegiesaleem

إن شاالله حل شه

خدایا خیلی شکرت 👸🏼🦋