2410
2553

من عاشق شوهرم بودم و هستم اما اون هیچگونه گرایشی به من نداره.

نمیدونم زندگی این مدلی تا چقدر دووم داره.

حدود دوسال ازدواج کردیم

بچه نداریم و شوهرم میگه نمیخوام

دوست بودیم و با عشق ازدواج کردیم

بعد از سه ماه یه دفعه شوهرم سرد شد

37سالمونه

طلاق میگه نمیدم. میخواد باهام زندگی کنع.

میگه مجبورت نکردم ازدواج کنی باهام. خودت منو انتخاب کردی پس بساز

بدون رابطه مگه میشه؟

بگو که از غم عشقت چگونه جان برهانم؟💔چگونه اینهمه غم رابه هرطرف بکشانم؟ 😔نه پای رفتن ازینجا نه طاقتی که بمانم 😭چگونه دست دلم را به دست تو برسانم....💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

تو دوران دوستی نفهمیدی چه اخلاقی داره؟

من میتونم گریه گمشده رو بشنوم                                        من میتونم حقیقت پنهان رو بشنوم                                              سایه ها مارو صدا میزنن 🥀                                                            من طلوع ترس رو میبینم                                                                اره اما همیشه امیدم پایداره                                                            ما قهرمان هستیم ⚔ قهرمان ها در تاریکترین زمان                      وقتیکه هیچ نوری نیست ولی ما بالاتر میریم💥                             تمام امید و روشنی پنهان شده ولی ما باید زنده بمونیم   
2456
2714
مردی که از زنش متنفره، تو اون خونه نمیمونه، پس میخوادت

پس چرا نزدیکم نمیاد. چرا دستمو نمیگیره...یه بغل حتی....هیچی....حتی تو صورتم نگاه نمیکنه...

حتی نمیگه چرا اینجوری شده...چرا ناراحته....چیکار کنم که زندگیموندرست شه...

من اونو دوست دارم...ولی اون نه

یکبار باهاش صحبت کن و به آرومی و نرمش، چون اگه بلند صحبت کنی و ناراحت باشی معمولا مردا سکوت میکنن و به نتیجه نمی رسی... ببین حرفش چیه.

و از همون اول به جدایی فکر نکن

2706