2733
2734
عنوان

درمان رشک مو

5467 بازدید | 32 پست

سلام بچه ها روزتون به خیر من دیروز متوجه شدم تو سر خودم و دختر ۱۸ ماهه ام شپش هستش

برای خودم اول موهامو کوتاه کردم بعد سرکه گذاشتم رو موهام تا نیم ساعت بعد شستمش

سر دخترمم کوتاه کردم تو حموم و کلی نرم کننده ریختم رو سرش و انقققدر بل شونه مخصوص شونه زدم دیگه هیچ شپشی نموند روسرش

بعد برا خودم رنگ گذاشتم یه ساعت موندم زیر رنگ مو

بعد موهامو شستم و با  شونه مخصوص شونه زدم و بعد کل موهامو با درجه بالا اتو کشیدم

بعدش همه لباسای دخترم ملخفه ها حوله ها رو ضد عفونی کردم با درجه بالای لباس شوییحالا هیچ شپشی نیس تو سرمون اما تخم هاش هم تو خودم هم دخترم هست برا از بین بردن رشکا چیکار کنم😔😔😔خیلی ناراحتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شامپو زیاد فایده نداره، ماهم گرفته بودیم من و خواهرمو بچه هاش، اونا همشون به موهاشون سرکه زدن تو چند نوبت، دخترش 2 سالشه به موهای اونم سرکه زد، بعد اسفند هم جوشوند اب اسفند رو اسپری میکرد. تقریبا خودب شدن ولی میگه تو موهای دخترم گاهی پیدا میشه. من خودم تو دو نوبت نفت زدم به موهام همشون از بین رفتن. شامپو و شونه اصلا فایده نداشت

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد
2740
نفت بعد سرت بو نداد بعد شستشو؟

نه دو بار باشامپو شستم دوبار هم نرم کننده زدم نرم کننده هم باید استفاده کنی تاموهات راحت شونه بشه. بعدش با پنبه یا دستمال کاغذی میزدم به نفت میزدم کف موهام کاملا موهامو نفتی نمیکردم نیم ساعت نشستم تو هوای ازاد زیر افتاب بعدش میرفتم میشستم

یکی هر روز به مردم هدیه میداد، یکی هم هر روز به مردم لگد میزد. بعد از چند وقت اونی که هدیه میداد دیگه هدیه نداد و اونی که لگد میزد دیگه لگد نزد. از اون روز به بعد اونی که هدیه میداد شد ادم بده چون دیگه هدیه نمیداد و اونی که لگد میزد شد ادم خوبه چون دیگه لگد نمیزد

سلام دوستم چندسال پیش که شپش زیاد شده بود دخترمن هم گرفت من چه راهکارهایی که امتحان نکردم باور کن سرکه اتو مو روغن زیتون و هرچی که فکرش رو بکنی ولی آخرسر دیدم شپش و حتی رشک بچه با صابون گلنار از بین رفتهفته ای دوبار حمام دو دست صابون و بعدش نرم کننده رشک هاشم توشون خشک میشد وبعدمدتی افتادن باور کن معجزه میکنه چون قلیاییش بالاست حتما امتحان کن زندگیتم دختر نکن

اخه حجم موهام زیاده انقدرم تخمهاش ریزه به زوووور دیده میشه😭

ولی من موهامو کوتاه کردم موهام تاپایین کمرم بود حساس شدم رفتم پسرونه کوتاه کردم. بنظرم شماهم باید کوتاه کنی چون با موهای بلند خیییلی مشکل داره نمیتونی از بین ببری. حالا من شوهرم کلی کمکم کرد شما میخوای شوهرت نفهمه به تنهایی برات سخته باموهای بلند بخوای از بین ببری