2733
2734
عنوان

درمان رشک مو

| مشاهده متن کامل بحث + 5467 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا شامپوی مخصوصشو بگیر هر ده روز یه بار بعد شامپوی معمولی به سر خودتو دخترت بزن

روزی یه بار موهاتونو قشنگ باشونه ی مخصوص رو ی ملحفه سفید شونه کن

هرشب روعن زیتون بزن نایلون بکش روش صبح برو توحموم شونه کن بعد دوش بگیر

محلول ضد شپش از عطاری بگیر روزی یه بار بذار یک ساعت بعدش  بشور

اصلا اب سرد نریز روسرت

حتما لباس وپتو هارو بشور یا داخل یه کیسه ی بزرگ بذار درشو ببند چند روز بمونه 

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2728

نگاه کن عزیزم من تو مدرسه از یکی گرفتم

اومدم نی نی سایت یکی گف سس بزن یکی گف نفت

اینارو زدم و دیگه به کل موهام الان همش میریزه و چربه چربه

نزنی اینارو فقط موهاتو پسرونه بزن و برو دکتر شامپویی که میده هم زیاد مصرف نکن که به شدت عوارض داره

من به خدا پشیمونم همه موهای خوشگلم از بین رفت

اینقدرم به فکر درمونش بودم و رفتم دکتر هیچه هیچ

برای رشک هم شونه های مخصوص ریز فلزی داروخونه ها دارن حتما بگیر 

و اینکه سعی کن بشینی دونه دونه جمع کنیشون هر روز لباسایی که میپوشی رو بشوری با اب گرم و سرکه

تا اینکه بره دیگه😞

ان شاالله زودتر راحت شی از دستش من که افسردگی گرفته بودم اونیم که ازش گرفتمو کلی لعنت کردم

الان نزدیک ۵ساله چاهارتا خواهرزادم دارن هیجوره پاک نمیشه.فقط وفقط با در اوردن اون تخم ها.

خیلی حطرناک بیماری خونی میاره.

سر بچتو کچل کن.خودت دکرله.شوهرتم شب موهاشو نوازش ی دو تا بوس نثار کن متوجه نشه چیکار میکنی.

حتما درمان کن ب کسیم نگو.چون بقیه میگن از تو گرفنیم

پدرم کاش میشد ز از این دایره پرواز کنم مثل ان شبنم یخ بسته روی گل های سپید در تو تبخیر شوم.پدر نازنیم روحت شاد.همیشه تو قلبمی.خیلی زود از پیشم رفتی خیلی زود یتیمم کردی.مادرمو تنها گذاشتی .حیف بزرگ شدن دخترتو ندیدی،درس خوندنشو ندیدی،عروسی شو ندیدی،مادر شدنمو ندیدی.همش برام حسرت شد تا قیامت،هیچ چیز و هیچ کس برام تو نمیشه.من همون دختر کوچولوتم بابا.التماس دعا برا منم دعا کن.دیدار تا قیامت   باباجونم دعا کن خدا ی پسر ک همه اخلاقاش عین خودت باشه بهم بده.و اسم خودتو روش بزارم.                                                            ۴ اردیبهشت فهمیدم عشقم ک تو دلمه دختر.خدایا شکرت بابت سالم بودنش.ب حق علی عاقبت ب خیر شه
2738

وای من ۲سال درگیر شپش و رشک بودم😖😖اونم حامله بودم نه میتونستم رنگ کنم نه شامپو.سرم پره شپش همه کار کردم براش.هرجا میرفتم باید باحجاب میبودم وگرنه آبروم میرفت😅تو سر دخترمم زد.ولی عزیزم باید حتما حتما یکی تخم شپش هارو دونه دونه از سرت جداکنه وگرنه هیچ فایده ای نداره.یا موهای هردوتانو کوتاه کوتاه کنید،تنها درمانشه

الان نزدیک ۵ساله چاهارتا خواهرزادم دارن هیجوره پاک نمیشه.فقط وفقط با در اوردن اون تخم ها. خیلی حطرن ...

باش😔ار قضا همه جا قرنطینه شده و جایی باز نیس پودر دکلره بخرم😔

راستی بده مادرت سرت نفت بریزه بعدش تو حیاط باش ریختنی چون تحریک میشن میان بیرون.

شامپو و...تاثیر نداره

پدرم کاش میشد ز از این دایره پرواز کنم مثل ان شبنم یخ بسته روی گل های سپید در تو تبخیر شوم.پدر نازنیم روحت شاد.همیشه تو قلبمی.خیلی زود از پیشم رفتی خیلی زود یتیمم کردی.مادرمو تنها گذاشتی .حیف بزرگ شدن دخترتو ندیدی،درس خوندنشو ندیدی،عروسی شو ندیدی،مادر شدنمو ندیدی.همش برام حسرت شد تا قیامت،هیچ چیز و هیچ کس برام تو نمیشه.من همون دختر کوچولوتم بابا.التماس دعا برا منم دعا کن.دیدار تا قیامت   باباجونم دعا کن خدا ی پسر ک همه اخلاقاش عین خودت باشه بهم بده.و اسم خودتو روش بزارم.                                                            ۴ اردیبهشت فهمیدم عشقم ک تو دلمه دختر.خدایا شکرت بابت سالم بودنش.ب حق علی عاقبت ب خیر شه
باش😔ار قضا همه جا قرنطینه شده و جایی باز نیس پودر دکلره بخرم😔

من خواهرم بی خیاله بخدا هر وقت میاد خونه مادرم اون خواهر مجردم میشینه میکشه بیرون درمان میکنه .اون وقت دوباره میرن خونه خودشون بدتر میشه.اگه مادرشون پیگیر بود تا الان خوب شده بودند.دیگه کم مونده با شپش شوهر کنن.تقریبا از بچگی دارن