2733
2734
عنوان

امشب برام خواستگار میاد

| مشاهده متن کامل بحث + 764 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیشد نظرشون عوض شد؟ جیو نپسندیده بودن ک حالا عوض شده؟ من باشم واقعا نمیتونم این تغییر عقیده بعد یسال ...

احتمالا پارسال پسره قبول نکرده بیاد. فقط مادرش پسندیده. دایی منم همین بود مامان بزرگم میرفت میپسنیدید😬 بعد داییم باهاش نمیرفت. میگفت تا خونه و ماشین نداشته باشم خواستگاری نمیام😂وقتی داییم خونه خرید رفتن خواستگاری زن داییم که مامان بزرگم چندین ماه پیشش دیده بود. 

2731
نمیشه کلا‌نباشم پسرو برا بار اول میبینم

اگه استرست اونقدر بالاست که میدونی تو مهمونی نمی تونی کنترلش کنی بهتره جلسه کنسل بشه یا شرکت نکنی

ولی اگه میتونی استرست را تو جلسه کنترل کنی، زیاد نشین و زیاد حرف نزن

احتمالا پارسال پسره قبول نکرده بیاد. فقط مادرش پسندیده. دایی منم همین بود مامان بزرگم میرفت میپسنیدی ...

میگه پارسال کلا قیافم طور دیگه بود و لاغر بودم و فلان 

چی بگم والا

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

اول بگو فکرامونو میکنیم نتیجه رو میگیم

بعد یه هفته زنگ بزن بگو قبوله

فرداش دوباره زنگ بزن بگو نه پشیمون شدیم😂

انتقام سخت

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی  
میگه پارسال کلا قیافم طور دیگه بود و لاغر بودم و فلان  چی بگم والا

اخه مگه پسره دیده استارتر رو ؟ تازه امشب اولین دیداره  

میگه مامان اقا پسر اومده پسنیده بعد پسره نیومده 

خیلی کم حرف بزن با کمی لبخند بشین اونجا

خدایا شکررررررت بابت معجزه ت🥺🥺😍😍امروز اولین روز ماه ذی حجه سال ۱۴۰۰ بی بی چک من مثبت شد و انتظار سه ساله ی من به پایان رسید.. خدایا به حق این ماه عزیز هرکی منتظر بچه اس بهش ببخش و دلشو شاد کن💕💕💕💕💕💕💕💕💕
اخه مگه پسره دیده استارتر رو ؟ تازه امشب اولین دیداره   میگه مامان اقا پسر اومده پسنیده بعد پس ...

خب ینی نظر نهایی با مادره!!! من نظرم با شما متفاوته عزیزم. 

نمیپسندم این مدل ازدواجو

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706