2726
عنوان

امشب برام خواستگار میاد

764 بازدید | 32 پست

خیلی دو دل بودم برا اینکه تاپیک‌بزنم

به عده میان میگن کرونا،هست فقط خود مادر پسر و‌پسر میادش 

۷ماه پیش نادرش اومد خولستگاری منو دید پسندید حتی زنگم زد که با پسرش بیاد ولی بعدش گفت که‌نمیاد

گذشت تا امسال‌ چند روز پیش اومد‌خواستگاری مادرش و‌خواهراش،اجازه گرفتند برا‌ خواستجاری رسمی که امشب پسرهم بیاد،کاملا سنتی هست بار اوله که دصر میاد،واکنش من‌چی باید باشه،چطپری زفتار کنم خیلی استرس دارم

چیشد نظرشون عوض شد؟ جیو نپسندیده بودن ک حالا عوض شده؟ من باشم واقعا نمیتونم این تغییر عقیده بعد یسال راحت قبول کنم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چیشد نظرشون عوض شد؟ جیو نپسندیده بودن ک حالا عوض شده؟ من باشم واقعا نمیتونم این تغییر عقیده بعد یسال ...

دقیقا

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

عادی باش و حتما به پسره بگو چرا اومدن اون دفعه که گفتین نه دلیلش چیه من همون آدمم چرا رفتین و برگشتین...

فکرکنم دور زدن و برگشتن.

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

من باشم راهشون نمیدم. رفتن چرخاشونو زدن باز یاد شما افتادن. چی بهشون اینهمه اعتماد بنفس میده واقعا؟ البته من کلا با ازدواج سنتی مخالف بودم و حتی یه دونه خاستگارم راه ندادم تو خونه.فقط شوهرم بود ک اونم از قبلش دوست بودیم.

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی/ زینهار بد مکن که نکردست عاقلی❤ من ادعا میکنم آدم منعطفی هستم، در همین راستا نظرات پیشنهادات و انتقادات محترمانه و سازنده رو محترمانه میپذیرم🌹
چیشد نظرشون عوض شد؟ جیو نپسندیده بودن ک حالا عوض شده؟ من باشم واقعا نمیتونم این تغییر عقیده بعد یسال ...

اون موقع قیافم کلا این‌نبود، میکروب معده داشتم الان‌خوب شدم تپل تر شذم قدم بلند تر شد

اونو فهمیدم زن عموم راهمو زده بوده ،که اینا به حزف زن عموم‌ گوش کردند ولس الان‌چی شدهنمیدونم

اون موقع قیافم کلا این‌نبود، میکروب معده داشتم الان‌خوب شدم تپل تر شذم قدم بلند تر شد اونو فهمیدم ز ...

بیشتر فکز کن. ینی اگه باز لاغر شی ممکنه نظرشون عوض شه؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706