2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دل وشرایط 

نی نی یارمنو نترکون لطفا کاربریم رولازم دارم یااول اخطارچیزی بده ....چرابزایم پسری،جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری.....میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لاف زری،دامادم بگه تاج سری  
2728

هرزه هاخرابالجنا لاشیا....بازم دهنم نجس کنم یا بس

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

شرایط

من یجایی کار میکردم رییسم خیلی اغفالم میکرد هرروز وسوسه های جدید و بزرگ به جونم مینداخت،اون یسال اونجا واسم مثه برزخ بود ،حتی روانشناسم ک رفتم گفت خو دیوونه ای،وقتی میخاد واست خونه و ماشین بخره،زندگیشم ک قرار نیست بهم بزنی 

با چ بدبختی با خودم جنگیدم استعفا دادم،سه ماه تمام فقط گریه میکردم،چون میدونستم کارم درست بوده ولی بی پولی ک بخاطر استعفا داشتم میکشیدم داغونم کرده بود 

سرزنش بقیه ک چرا کار به اون خوبی رو ول کردی در حالی ک از چیزی خبر نداشتن

دخترایی ک تو محل کار با مرد متاهل میرن بنظرم دخترایی بودن ک سعی کردن بجنگن،چون اگه اینجور نبود واسه دوتومن نمیومدن سختی کارو تحمل کنن ولی مرده خیلی هرز و عوضی بده،مراقب مرداتون باشین

تا از مرگ نترسی،عاشق تک تک روزهای زندگی ات نمیشوی😍💜💚❤💛
2738

دخترای کثیف

واکنش من به تاپیکا : " گل زده بودن ، حالت طبیعی نداشتن"😳☻... ❤❤But you'll never be alone..I'll be with you from dusk til dawn...I'll hold you when things go wrong...I'll be with you from dusk til dawn❤❤آهای خوشگل عاشق♡♡آهای عمر دقایق♡♡آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق♡♡I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤