2737
2734

من ماه پیش کرونا گرفتم و پریودم یه هفته عقب افتاد و این ماه باید یکم پریود میشدم و لی امروز سیزدهمه و هنوز پری نیومده و تست بارداریم مثبت شده🤦‍♀️حالا سوالم اینه که ایا این ویروس فلان فلان شده ممکنه نتیجه ی تست رو مثبت کاذب بکنه و یک درصد احتمال داشته باشه که من حامله نباشم 

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من                                                   دل من داند و من دانم و دل داندو من
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه آخه چه ربطی داره مثل سرماخوردگیه؟

اخه ماه پیش هم یک هفته عقب افتادم و کرونا هم داشتم 

اشتیاقی که به دیدار تو دارد دل من                                                   دل من داند و من دانم و دل داندو من
2742
فکر نمیکنم به کرونا ربط داشته باشه. احتمال زیاد بارداری بازم فردا دوباره تست بذار

سه روزه پشت سر هم تست میزارم و هر بار مثبت میشه ولی خیلی کمرنگ 

2740
پس بارداری، مبارکت باشه ‌عزیزم اقدام داشتی یا ناخواسته ؟

ناخاسته 

دخترم هنوز سه سالش نیست

نی نی کوچولوتو نندازی یه وقت🥺 اونم انسانه وخدا خواسته وارد این دنیا بشه اگه می خوای برکت از زندگی ...

مرسی عزیز