2752
2734
عنوان

پسر خالم فوت کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 3111 بازدید | 105 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبح پسرخالته مرده همه ی غصه ات گیفت دندونی دخترته؟؟یه ذره ترحم و احساس تو وجودت نیست؟

وقتی زنده بود سالی یبار ندیدیمش الان اگه همه هم ناراحت باشن من باور نمیکنم میدونی چرا باباش زندان بود هیچ کس کمک دستشون نبود حتی مامان بزرگ بابا بزرگم کمکشون نکرد الان بیام عزا بگیرم بخاطر چی اون بچه تو این دنیا یه روز خوش ندید 

2731
پس باید الان ناراحت اون بچگی باشه به فکر تولد و دندونی هستی؟😒

چه نارحتی اون بچه 13 سالشه بود به اندازه یه مرد 5۰ ساله درد کشیده بود شاید باور نکنی از دیشب فقد گریه کردم بخاطرش دعا کردم نمیره تف تو زات پدر کثیفش اگه آدم درستی بود زندان نبود اون بچه هنو زنده بود خدا بکشتش

گیفت هاشو چیکا کنم

تو دیوار بفروش

یا ببین اش دندونی درست کن ببر دم خونه  کسایی که قرار بود تو جشنت باشن

و گیفت هم بذار کنار ظرف آش

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
من از اول فروردین برا دخترم میخام دندونی بگیرم گیفت لباسشو لباس خودم سفارش دادم اومده بعد امروز صب پ ...

با لباس دندونیشم ببر اتلیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
واقعا میگم پسر خالم مرد صب 13 سالش بود 

به بچه از پیشتون رفته الان شما باید تو مراسم باشی یا تو فکر جشن دندونی دخترت😐

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
واقعا میگم پسر خالم مرد صب 13 سالش بود 

واقعا؟؟

۱۳ سالش بود. خدا به پدر و مادرش صبر بده

چطور میتونی تاپیک تولد بزنی. من حالم بد شد از خبرش

علت فوتش چی بود؟

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.

وقتی یکی اینجا فوت میکنه دور از جون البته همه اقوام میرم خونه متوفی و کارها رو انجام میدن هر کسی مسئول یه کاری میشه و تا عزاداری به بهترین نحو انجام بشه برام خیلی تعجب آور که الان اینجایید و تاپیک زدید و دغدتون جشن دندونی هست

کاربر جدید نیستم کاربری قبلیم تعلیق شد.یاد بگیرین چه اینجا چه در دنیای واقعی به کسی نگین  خوش بحالت این کلمه پر از انرژی منفی هست . یاد بگیرین توی تاپیک هایی که حس خوب دارن پارازیت نباشید حس بدتون رو توی اون تاپیک نگید.