2733
2734
عنوان

تاپیک چهره ام خوشکله

139 بازدید | 12 پست

من ازتون نظر خواستم در مورد مشکلم 

بجای جواب سوالم همتون گفتین عکس از خودم بزارم 

نشد همه زو یکی یکی تگ کنم کار سختیه واسه همین اینجا میگم

بچه ها نمیتونم عکس بزارم چون شناسایی میشم 

فقط بگم قیافم بدون عمل بد نیس نازم رو به خوشکل ولی بقیه نظرشون مثبته راجب قیافم. 

بااین حال هیشکی واسم کامنت نذاشت.اینم بگم عکس همینجوری نمیزارم من توی پیجم کارهام رو میزارم و حالا یه عکس هم از خودم گذاشتم.

حتی کسایی که تو پستای دیگم کامنت میزاشتن برا عکسم کامنتی نذاشتن .احساس زشتی بهم دست داد. حتی یه پسری که خیلی پیگیرم بود و میگفت عاشقمه و ....و همش دایرکت میداد فقط عکسو لایک کرد هیچی نگفت .

ولی هر چی عکسمو نگاه میکنم چهره ام خوب بود...

این اکانت پنجم منه دیگه شماره و ایمیل ندارم لطفااااا منو نترکون نی نی یار 😭😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

عزیزم خودتا ناراحت و ذهنتودرگیرنکن اون پسری ام که ادعا عاشقی میکرد اگ واقعا دوست داشت بدم بودی حتی با حالت ژولیده ام حسشونسبت بهت ادامه میداد الان به موزیک خوشگل بزار یه آرایش ملیح برو جلو آینه بگو ب درک من نقاشی خدام خوشگلم هستم بیخیال دنیا بخند

عزیزم خودتا ناراحت و ذهنتودرگیرنکن اون پسری ام که ادعا عاشقی میکرد اگ واقعا دوست داشت بدم بودی حتی ب ...

عزیززززم ممنونم از نظرت درست میگی

2738

اصلا نظر بقیه یا من مهم نیست تو باید از نظر خودت بهترین باشی چه اهمیتی داره که بقیه بگن خوشکلی یا نه مثلا فکر کن همه به یه طاووس بگن چقدر پر های زشتی داری ایا اون زشته واقعا؟ و برعکس سعی کن خودتو دوست داشته باشی و بهش افتخار کنی:) 

درگیر دنیای مجازی نشو همینه از حسودیشون کامنت نمی ذارند یک مشت آدم عقده تی و حسود تو اینستگرام اند ک ...

دوستای من هم خیلی حسودن و بدجنس

شما چهره ات مشکل نداره 

اعتماد بنفست مشکل داره 

اهمیت دادن دیگران بهت مشکل داره 

منتظر این اون بگی خوشگلی 

یکی بهت بگه نه خوشگل نیستی یه ۵۰ ۶۰ میلیون خرج عمل کنی بعد بگن خوشگل شدی 

بعد دوباره یک دیگه پیدا بشه بگه نه خوشگل نشدی دوباره خرج عمل کنی 

میشی افسرده به تمام معنا 

در ضمن بعداز ازدواج هرچقدر هم خوشگل باشی 

اخلاق نداشته باشی بی فایده هست