2737
2734
عنوان

چقدر تو کوبیدن هم استادیم همش میخوایم بگیم حقته که سرت اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 37 پست
آره بنده خدا یه اشتباهی کرده. هممون اشتباه میکنیم. خانواده نباید از هم بگذره. خانواده یعنی پشت هم بو ...

واقعا خانواده یعنی اینکه تو سختی پشتت باشن .وگرنه تو خوشی که همه میتونیم کنار هم باشیم 

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
اره میدونم عزیزم ولی مشکلم از کامنتای اینجا نیست از اینه که کسی که داره این کامنت رو میگذاره یک روز ...

میفهمم چی میگی 

ولی کاش ماها هیچ وقت عاشق نمیشدیم هیچ وقت 

هم خودم هم خودت و هم همه اونایی که عاشق شدن 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بنظر من که یه دختر توسن ۱۶سالگی چیزی متوجه نمیشه خانوادش باید محکم میگقتن نه و کمکش میکردن تا اشتباه ...

واقعا من بیشتر به خونواده های این دخترا خورده میگیرم باید محکم جلو دخترشون واستن 

دیروز شنیدم ی پسر ۲۶ساله رفته خواستگاری یه دختر ۱۱ساله😑😑چون پدر دختره معتقده حضرت زهرا تو۹ سالگی ازدواج کرده پس کار درستیه😳🤦‍♀️

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
طرف بمیره هم یه عده سرزنش میکنن و سرکوفت میزنن چه برسه به اشتباه کردن

اره واقعا 😔😔

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
2728
اره میدونم عزیزم ولی مشکلم از کامنتای اینجا نیست از اینه که کسی که داره این کامنت رو میگذاره یک روز ...

من شدیدا معتقدم وقتی ب کسی سرکوفت بزنی دنیا انقد میچرخونتت تا تو شرایط مث اون قرار بگیری ینی عینن برا خودم اتفاق افتاده

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
واقعا من بیشتر به خونواده های این دخترا خورده میگیرم باید محکم جلو دخترشون واستن  دیروز شنیدم ...

واااااای چه وضعیه حالا اگه همین دختر تو زندگیش به مشکل بخوره و بخواد برگرده همین بابا که مسبب ازدواجش بوده پشتیبانش نخواهد بود و اگه بهاطر کم تجربگی بچه دار شه تازه تز نظر بقیه مرتکب اشتباه خیلی بزرگی شده

من هنوز نرفتم تو اون تاپیک و کامنتارو نخوندم

ولی یه سوال می پرسم ازت اسی

این همه دختر داریم تو سن کم ازدواج کردن به هزار و یک مشکل برخورد کردن

از طرف دیگه این همه دختر کم سن تو همین سایت داریم که برا ازدواج زودهنگام (به جا درس خوندن و مستقل شدن) له له می زنن

خب اگه همین دخترا با وجود این همه توصیه باز همون حرکت اشتباه رو بزنن، نباید بهشون گفت خودکرده را تدبیر نیست؟!

بله نقش پدر و مادر خیلی مهمه، نباید تو سرنوشت یه نوجوون زیر ۱۸ سال، نقش مخرب داشته باشن بفرستنش خونه شوهر

اما اومدیم و پدر و مادر سواد و اگاهی لازم رو نداشتن

خود دختر که تو اجتماع هست و می بینه این همه سرموشت تلخ گودک همسری رو نباسد عقلشو به کار بندازه 

می دونم بچه اس هنوز، ولی این همه دختر هم سنش هستن که سرتغ اهداف ارزشمند تر رفتن، اونا چرا عاقل بودن؟

ببین ادم دوست داره کمک کنه، ولی وقتی یکی تمام در ها رو می بنده و راه حل ها رو حذف می کنه، چه کمکی میشه کرد؟

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!
واااااای چه وضعیه حالا اگه همین دختر تو زندگیش به مشکل بخوره و بخواد برگرده همین بابا که مسبب ازدواج ...

آره واقعا😔

2738
واقعا خانواده یعنی اینکه تو سختی پشتت باشن .وگرنه تو خوشی که همه میتونیم کنار هم باشیم 

آره یکی از کاربرا که انقد تند میرفت هی میگفت منو ریپلای نکنید. مگه وقتی خواستی ج بدی گفتی بابام که الان میگی. داشتم شاخ در می آوردم. 

میفهمم چی میگی  ولی کاش ماها هیچ وقت عاشق نمیشدیم هیچ وقت  هم خودم هم خودت و هم همه اونا ...

کاش قلبمون از سنگ بود تا ضربه نخوریم 😔

آره یکی از کاربرا که انقد تند میرفت هی میگفت منو ریپلای نکنید. مگه وقتی خواستی ج بدی گفتی بابام که ا ...

منم دلم میخواست این کسی رو که اینطوری کامنت گذاشته رو ببینم شرایطش رو ببینم تا بفهمم چطور تسن طوری صحبت میکنه و قضاوت میکنه

من هنوز نرفتم تو اون تاپیک و کامنتارو نخوندم ولی یه سوال می پرسم ازت اسی این همه دختر داریم تو سن ...

این بنده خدا نامزد میکنه جدا میشه. باباش بهش توهین میکنه که بری بیرون هرزه ای. بعد باباش با یکی از خواستگارش ج مثبت میده. پول میده به داماد اونم خونه میگیره به اسم خودش و مادرش. بدون اینکه به دختره بگن قرار میزارن با مادر شوهر زندگی کنه. خیلی ناراحت شدم براش. مادر شوهرش نمیزاره خانواده ی خانم برن خونش. 

من هنوز نرفتم تو اون تاپیک و کامنتارو نخوندم ولی یه سوال می پرسم ازت اسی این همه دختر داریم تو سن ...

میدونی من نظرم اینه که اینا تو خانواده ای یزرگ شدن که ازدواج خیلی مهم بوده مثلا تو هر اتفاقی و شرایطی گفتند ایشالله عروسیت .کی عروس بشی .میشه عروسیت رو ببینم .فلانی چه ازدواجی کرد .و اینجور مسایل کلا ذهن اون دختر رو فقط به مساله ازدواج سوق میدن و این اتفاقات می افته

آخه یه دختر ۱۶ساله ک تو ی خونواده سنتی زندگی میکنه کجا از اجتماع سر در میاره من خودم ۱۶سالگی ازدواج کردم ولی هیچ جا بیشتر از مدرسه و خونه فامیلو ندیده بودم فامیلی ک دخار خاله ۱۳سالمو بخاطر شوهر کردن تشویق میکننو خواهر۲۱سالمو سرکوفت ک ترشیدی ببین پس نمیدونستمو ندیدم 

الان از همسرم ناراضی نیستم خداروشکر ولی میدونم هرچیزی به موقعش خوبه همسرم خیلی خوبه ولی بشرطی ک تو ۲۵ ۶ سالگی باهاش آشنا میشدم 

2706