2733
2739
عنوان

چقدر تو کوبیدن هم استادیم همش میخوایم بگیم حقته که سرت اومده

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 37 پست
این بنده خدا نامزد میکنه جدا میشه. باباش بهش توهین میکنه که بری بیرون هرزه ای. بعد باباش با یکی از خ ...

این که شوهر ادم تو دعوا خدایی نکرده زبونم لال به خانومش بگه هرزه ای خیلی درد داره ولی از اون دردناکترش اینه که مادر و پدرت بهت بگن هرزه 😥

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
کاش قلبمون از سنگ بود تا ضربه نخوریم 😔

آره 

میتونیم ازین بعد قلب هامون رو سنگ کنیم نسبت به همه مردا

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه یه دختر ۱۶ساله ک تو ی خونواده سنتی زندگی میکنه کجا از اجتماع سر در میاره من خودم ۱۶سالگی ازدواج ...

دقیقا. دختر خالم با کسیکه دوسش داشت ازدواج کرد خالم گفت از این به بعد رو من حساب نکن. حالا کسی از مشکلات بچش بگه با ذوق میگه من راحتم بهش گفتم خودت کردی مشکلاتت به من ربط نداره. جرأت نداره حرفی بهم بزنه. 

دقیقا. دختر خالم با کسیکه دوسش داشت ازدواج کرد خالم گفت از این به بعد رو من حساب نکن. حالا کسی از مش ...

😔

پدرم رو سال ۹۷ در اثر یه بیماری سخت از دست دادم (دور از جون مادرم البته) .  الان مادر عزیزتر از جانم درگیر سرطان هست مادرم یه فرشته هست که من رو به زندگی وصل کرده😭😭تورو خدا برااین که سلامتیش رو بدست بیاره دعاشون کنیید🙏🙏 به خدای مهربان بگید تنها امیدم و تنها پناهم مادر عزیزم رو بمن ببخشه😭خدایا من توبه کردم از تمام گناهانم پشت در خونت نشستم من رو از رحمت خودت ناامید نکن برای تمام ناامیدی هام دعا کنین که کم نیاورم این عهد من و خداوند هست که اگه مامان خوبم شفا پیدا کنه تا آخر عمرم خادم مردم یا مسجد بشم 
2728
دقیقا. دختر خالم با کسیکه دوسش داشت ازدواج کرد خالم گفت از این به بعد رو من حساب نکن. حالا کسی از مش ...

دقیقا منم همینطورم با اینکه باشوهرم دوست نبودم سنتی ازدواج کردیم ولی اون اوایل ک یکم بحث داشتیم گفتن اگه کشتتم برنگرد خونه ما😔این خونواده ها اصلا معنی بچه و مسئولیتشو نمیفهمن .بابای من ک از خداش بود فقط بیرونمون کنه ک خرج نده حالا با کی مهم نیست

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
دقیقا منم همینطورم با اینکه باشوهرم دوست نبودم سنتی ازدواج کردیم ولی اون اوایل ک یکم بحث داشتیم گفتن ...

خب وقتی خودشون مسبب ازدواج هستند پس باید بعدشپ تو مشکلاتش پشتیبانش باشن .ولی یعدا خودشون رو کنار میکشن 

خب وقتی خودشون مسبب ازدواج هستند پس باید بعدشپ تو مشکلاتش پشتیبانش باشن .ولی یعدا خودشون رو کنار میک ...

کلا خونواده من مسئولیت بچه نمیفهمن 

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

آخه ی حنان هم هست تو اینستا پیج داره متولد 82 ایناست عقد کرد همه گفتن زوده اشتباه کردی بچه ای گفت لطفا نصیحت هاتون و برا خودتون نگه دارین و ما خانواده هامون راضی نبودن به زور راضیشون کردیم کلی عکس گذاشت من و علی عاشق همیم و خیلی عاقلانه هم و انتخاب کردیم مردم مجاب شدن آخر چند ماهه به این نتیجه رسیدن بچه بودن و انتخاب اشتباه اسم ی مطلقه رو اون دختر باید تو سن زیر بیست به یدک بکشه اونم تو این مملکت هنوز عقدن اما از هم جدا تا طلاق بگیرن واقعا کمترین سن ممکن باید18 باشه برا ازدواج منتها طرف خودش و تو لباس عروسی و دوتا مهمونی تصور میکنه فکر میکنه ازدواج همینه و پشیمون میشه با واقعیت رو به رو میشه 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 
2740