2737
2734
اره درسته ولی به نظرم ادم باید با عقل تصمیم بگیره منم اونو دوست دارم ولی ... ایشون اگه بخواد بمونه ح ...

دوست نداشته باش، اینایی که دوتا بچه دارند و میگن پانزده سال یا ده سال از زندگیمون گذشته و کسی پشتمون نداریم باید بسوزیم و بسازیم را درک میکنم و حق میدم اما شما تا عقد و خونه باباتون هستید خودتون را اسیر همچین مردایی نکنید! به عنوان یه بزرگتر بهتون میگم. از دل برود هر آنکه از دیده برفت. ایشون به مرگت راضیه که اون پیامو داده، دور از جونت، دوستش نداشته باش همین. یکی بهترشو تو زندگیت پیدا میکنی کسی که قدر تو و خانوادت را بدونه و بفهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیر من اصفهانی هستم ولی اصالتم نایینی

همسرتون مال کدوم شهر -منم اصفهانم

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2728
خیر من اصفهانی هستم ولی اصالتم نایینی

نگران نداشتن بکارت نباش جرم که نکردی شاید این بحثا که پیش اومده باعث بشه بعدها تو زندگی هم اذیت بشی

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
نگران نداشتن بکارت نباش جرم که نکردی شاید این بحثا که پیش اومده باعث بشه بعدها تو زندگی هم اذیت بشی

نمیدونم ینی آیندم خرابه من دانشجو پرستاریم ترم هفت و ۲۱سالمه‌ولی روحیم داغونه ...اخه مت همه برا شوعرم گذاشتم تازه ما باهم خیلی خوب بودیم 

💎💖زندگی لیلیست ، مجنونانه باید زیستن💖💎
دوست نداشته باش، اینایی که دوتا بچه دارند و میگن پانزده سال یا ده سال از زندگیمون گذشته و کسی پشتمون ...

مخصوصا که هم درس میخونه هم آینده خوبی داره ومیتونه مستقل باشه 

2740
روستا های شهرکرد 

میشه بگی کجا آخه اخلاقش شبیه شوهرسابق من اونم مال اونطرفا بود البته اصفهان زندگی میکرد اما خوب خیلی دنبال این چیزا بودن 

نمیدونم ینی آیندم خرابه من دانشجو پرستاریم ترم هفت و ۲۱سالمه‌ولی روحیم داغونه ...اخه مت همه برا شوعر ...

آخی عزیزم انشاله هر چی خیر همون برات پیش بیاد خانودات چی میگن؟

آخی عزیزم انشاله هر چی خیر همون برات پیش بیاد خانودات چی میگن؟

تصمیمشون طلاق بابام‌ که از اول مخالف ازدواج من بود ... ولی خب وکیل گرفتم دارم برای مهریه اقدام میکنم 

مخصوصا که هم درس میخونه هم آینده خوبی داره ومیتونه مستقل باشه 

درسته، تو همین نی نی سایت هر روز خیانت میذارند یا اینکه میگن با بچه کوچیک نمیتونم کار کنم و... به خدا حالم بد میشه و منقلب میشم. به خدا کسی که گلیم خودشو از آب بیرون بکشه و حاضر بشه به خودش سختی بده زیر بار خفت و خاری نمیره. 

درسته، تو همین نی نی سایت هر روز خیانت میذارند یا اینکه میگن با بچه کوچیک نمیتونم کار کنم و... به خد ...

من دلم نمیخواد ادامه بدم باهاش ولی برا خودم حسرت میخورم که انقد جذاب نبودم که دوستم داشته باشه همین

2706