2737
2739
اینم جریان زندگیم  ما ی سال عقد بودیم ...شوهرم روی ماشین سنگین کار میکرد ولی حقوقی نمی‌گرفت ...

الان هم بعد  دوماه پیام داده برگرد ولی ما بهم نمیخوریم اصلا تازه با خوانوادش ۱۶۰میلیون از بابام کلاه برداری کردن ... ازشون متنفرم

💎💖زندگی لیلیست ، مجنونانه باید زیستن💖💎
اینم جریان زندگیم  ما ی سال عقد بودیم ...شوهرم روی ماشین سنگین کار میکرد ولی حقوقی نمی‌گرفت ...

خاک توسرچنین مردای بی چشم رویی احترام به هرکسی نمیاد این همه خوبی کردین جلوچشماش نمیاد عزیزم بهت درخواست دادم بیا کارت دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من پرستاری میخونم اون دیپلم بود من شهری بودم اون روستا های شهرکرد وکلا متفاوت دوخانوادع متفاوت 

خب این ادم تعهد نداره  

درسته، من نمیخوام یه طرفه به قاضی برم اما از همین قسمت زندگیشون فهمیدم هم تعهد نداره، هم پررو هست چون نمیاد آشنی، هم بی محبت هست. الان خانم ها میان میگن تو چه کار داری شوهرشو دوست داره میخواد هر طور شدهدبرگرده، منم براشون آرزوی موفقیت دارم اما همین زندگی ها و چشم پوشی هاست که با یه بچه تو بغل آواره این دادگاه و اون دادگاه میشند. سخته خیلی ولی بعدا قطعا سخت تره

2728
درسته، من نمیخوام یه طرفه به قاضی برم اما از همین قسمت زندگیشون فهمیدم هم تعهد نداره، هم پررو هست چو ...

اره درسته ولی به نظرم ادم باید با عقل تصمیم بگیره منم اونو دوست دارم ولی ... ایشون اگه بخواد بمونه حتما باید باهم بروند چند جلسه پیش مشاور

تو این 9ماه شوهرت زن نگرفته باشه یا صیغه 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2740
درسته، من نمیخوام یه طرفه به قاضی برم اما از همین قسمت زندگیشون فهمیدم هم تعهد نداره، هم پررو هست چو ...

آره عزیزم خیلی بی عاطفس بهت درخواست دادم ازتون سوال دارم

خاک تو سر بی لیاقتش، چرا زودتر ولش نکردی! چرا گذاشتی اون برای این کار پیش قدم بشه، چقدر هم بی فرهنگه. هر روز هر چیزی داره گرانتر میشه، ماشین سنگین دست ناشی ندین بمونه چند برابر بفروشید انشا... ضررتون هم جبران بشه

چه کنم تازه بکارتمم گرفت روزی صدبار خودمو لعن میگم

شما خودتون شهرکردی هستید؟

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
2706