2733
2734

سلام صبح بخیر.

میدونم خیلی زود تاپیک زدم اما میخام برنامه ریزی کنم ک تزیینات قشنگی داشته باشه🤗

۹/۲۹تولد پسرمه حدود۱۶روز دیگه خیلی دوس داشتم براش تولد بگیرم ک بقیه هم همراهیمون کنن ولی متایفانه بخاطر شرایط کرونا و خودم نمیشه کسیو‌دعوت کرد(خودم باردارم)

خب حالا موندم تم تولدشو چ رنگی بزنم ب جز ابی میشه اگ عکسی ایده ای چیزی دارن برام بفرستین ؟؟؟؟

شیراز رو ب هفته دیگه قرنطینه کردن و مجبورم صب کنم تا تموم بشه ک بتونم برم براش لباس بخرم و ببرم عکس بگیرم (با پدرش ست کنیم ک یادگاری باشه چون بارداری و نوزادی اصلا اتلبه نبردیمش)

بعد پبش خودم فک کردم پولی ک میخام بدم اتلیه میدم لباس من ک خودم دوربین دارم( دوربینم حرفه ای)میریم باغای قصردشت عکس میگیرم

بازم اگ برا عکس سه نفره ایده یا عکس دارین برام بفرستین!ممنون میشم 

خودم استند بادکنک و‌چاپ عکسا تو‌ذهنم هس ک انشالله عکس‌میگیرم براتون میفرستم‌‌

استند عدد یگ رو‌چطور  درس کنم؟؟؟؟

راستی فرداشبش یلداس اگ‌برا اونم ایده دارین  بگین

بازم ممنون ک‌وقت گذاشتین💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

شیرازیای گل اگ‌جای قشنک‌برا عکس سراغ  دارین بگین😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

بنظر من الان مد تولد شلوغ و میز شلوغ رفته 

بیشتر رو لباساتون و موهاتون مانور بدین با یه کیک 

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
2738
تولدش مبارک انشالله ۱۲۰ ساله بشه تم بچه خان خوبه؛ پسر من که همش میگفت فقط بغلم کن و خیار بده بهم چون ...

😂😂😂عزیزم خدا حفظش کنع 

ممنون گلم...

بچه خان..عع اره خوبه 

چون نوه خان هم هس😂😂😂😂بابام غش میکنه اگ بهش بگم

بنظر من الان مد تولد شلوغ و میز شلوغ رفته  بیشتر رو لباساتون و موهاتون مانور بدین با یه کیک&nb ...

ممنون عزیزم 

اره خیلی ایده دارم برای میزش 

ولی همسرم خوشش نمیاد چون میدونستم خوشش نمیاد دارم از الان ذوق نشون میدم ک بعد  نزنه تو ذوقم 😂

من برا تولد خودم بادکنک مشکی و شیری و مسی خریدم خیییلی شیک شد

عکس ازشون نداری 

دوس دارم با لباساش ست باشه ی جوری  باشه ک همه چیز  هماهنک باشه..خیلی خیلی دوس دارن زرد و‌طلایی و‌مشکی باشن

زشت نی برا پسر🙁؟؟

2706