2726

سلام صبح بخیر.

میدونم خیلی زود تاپیک زدم اما میخام برنامه ریزی کنم ک تزیینات قشنگی داشته باشه🤗

۹/۲۹تولد پسرمه حدود۱۶روز دیگه خیلی دوس داشتم براش تولد بگیرم ک بقیه هم همراهیمون کنن ولی متایفانه بخاطر شرایط کرونا و خودم نمیشه کسیو‌دعوت کرد(خودم باردارم)

خب حالا موندم تم تولدشو چ رنگی بزنم ب جز ابی میشه اگ عکسی ایده ای چیزی دارن برام بفرستین ؟؟؟؟

شیراز رو ب هفته دیگه قرنطینه کردن و مجبورم صب کنم تا تموم بشه ک بتونم برم براش لباس بخرم و ببرم عکس بگیرم (با پدرش ست کنیم ک یادگاری باشه چون بارداری و نوزادی اصلا اتلبه نبردیمش)

بعد پبش خودم فک کردم پولی ک میخام بدم اتلیه میدم لباس من ک خودم دوربین دارم( دوربینم حرفه ای)میریم باغای قصردشت عکس میگیرم

بازم اگ برا عکس سه نفره ایده یا عکس دارین برام بفرستین!ممنون میشم 

خودم استند بادکنک و‌چاپ عکسا تو‌ذهنم هس ک انشالله عکس‌میگیرم براتون میفرستم‌‌

استند عدد یگ رو‌چطور  درس کنم؟؟؟؟

راستی فرداشبش یلداس اگ‌برا اونم ایده دارین  بگین

بازم ممنون ک‌وقت گذاشتین💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖

شیرازیای گل اگ‌جای قشنک‌برا عکس سراغ  دارین بگین😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بنظر من الان مد تولد شلوغ و میز شلوغ رفته 

بیشتر رو لباساتون و موهاتون مانور بدین با یه کیک 

تهِ تهش ۴ سال دیگه به همه آرزوهام میرسم•!!♥️🏡💍💎👒👨‍👩‍👧‍👦👵
تولدش مبارک انشالله ۱۲۰ ساله بشه تم بچه خان خوبه؛ پسر من که همش میگفت فقط بغلم کن و خیار بده بهم چون ...

😂😂😂عزیزم خدا حفظش کنع 

ممنون گلم...

بچه خان..عع اره خوبه 

چون نوه خان هم هس😂😂😂😂بابام غش میکنه اگ بهش بگم

بنظر من الان مد تولد شلوغ و میز شلوغ رفته  بیشتر رو لباساتون و موهاتون مانور بدین با یه کیک&nb ...

ممنون عزیزم 

اره خیلی ایده دارم برای میزش 

ولی همسرم خوشش نمیاد چون میدونستم خوشش نمیاد دارم از الان ذوق نشون میدم ک بعد  نزنه تو ذوقم 😂

من برا تولد خودم بادکنک مشکی و شیری و مسی خریدم خیییلی شیک شد

عکس ازشون نداری 

دوس دارم با لباساش ست باشه ی جوری  باشه ک همه چیز  هماهنک باشه..خیلی خیلی دوس دارن زرد و‌طلایی و‌مشکی باشن

زشت نی برا پسر🙁؟؟

2706