2737
2739
عنوان

چت های خواهر شوهرم راجب من تو گوشی شوهرمو خوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 2674 بازدید | 80 پست
من و شوهرم خیلی چالش داشتیم اخیرا باهم کمی خوب شدیم صبح اومدم سرکار و حرفی نزدم میخام این موضوعو خ ...

مادرشوهرت چجوریه؟فهمیدست یا مثل دخترش خونه خراب کنه؟اگه زن منطقیو فهمیدست برو باهاش صحبت کن؛بگو من هرمشکلی با پسرتون دارم بالاخره حل میشه و زندگی زناشویی همینه؛بگو ازقدیم گفتن زنوشوهردعواکنن ابلهان باورکنن ولی درست نیست دخترِ شما میاد تووش شوهرم میخونه ک ما اززنت راضی نیستیموعروس خاله خیلی خوبه و زنت عقده درونی داره؛بگواگه دلسوز زندگی داداششه این راهش نیست‌ تامام‌.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
هه پشت سرش گوه خوري کردن از کي تا حالا شده درد ودل حريم خصوصي 🙄🙄🙄🙄 انگار هنوز بعضيا نفهميدن در ...

والا میخواد درد و دل کنه از مشکلات و بدبختی خودش بگه 

به دختر مردم چکار داره میاد الکی شوهرشو پر میکنه بر علیهش

💜❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خون رو با خون نمیشورن  بعدشم برای الان که نیست ۳ ماه گذشته  سعی کنیم اطرافیانمون یا کسی ...

اره والا میدونم نباید اینکارا رو کرد

ولی من خیلی حرص خوردم🙁🙁🙁

حیف توبه های بعد اون گناه. 

بستگی به شرایطتت داره 

اگه با شوهرت خوبی و اولویتشی و میدونی خیلی به حرف خواهرش و نظرش اهمیت نمیده 

از همون خط و گوشی بهش پیام بده که بفهمه متوجه شدی پشت سرت چی گفته و بعد از انستا بلاکش کن و باهاش سرسنگین باشه

اگه میدونی سوهرت دهن بینه و اینکار جو زندگی تو بهم میریزه فراموشس کن

💜❤️
2731

به نظر من اینو به فال نیک بگیرحتماخدامیخاسته تو خواهر شوهرت رو بشناسی من اگه بجات بودم به شوهرم چیزی نمی گفتم ولی روز گار خواهرشوهر م روسیاه میکردم یعنی چه کار یاد برادرش میدع وحرف تودهنش میذاره  

تنهای تنهای تنها
والا میخواد درد و دل کنه از مشکلات و بدبختی خودش بگه  به دختر مردم چکار داره میاد الکی شوهرشو ...

دقیقا؛دردو دلی ک زندگی یکی دیگه رو تحت تاثیر قرار میده بخوره تو سرش؛اگه خواهرشوهرش خیلی دلسوزه یه گوشه از مشکلاتشونو حل کنه نه اینکه داداشه رو ب سمت جدایی بکشونه؛اینجور آدما هدفشون کاملا مشخصه.

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
اره والا میدونم نباید اینکارا رو کرد ولی من خیلی حرص خوردم🙁🙁🙁

منم همین طورم تقریبا ولی خوب دارم روی خودم کار میکنم 

ولی باور کن هیچ چیز ارزش نداره حرص بخوری 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏

عزیزم زن ایرانی فقط جیع جیغو و بی سیاسته. الان استارتر میگه یه راه حل بگید با سیاست جلو برم ولی شب شوهرش بیاد عصبانی میپره بهش میگه ابجیت فلان و ...اگه سیاست میخوای هیچی نگو فقط با شوهرت خوب باش عاشقش باش این بزرگترین سیاسته .براش پیامای عاشقانه بفرست استوریهای عاشقانخ بزار تگش کن. نه اینکه کندو کاو کن بگی ابجیت چی گفته به قول خودت مال سه ماه پیشه. ماهم خانواده شوهرمون گل و بلبل نیست اما خودمون خوب و عاشقانه ایم جایی برای اعتراض و دخالتشون نمیزاریم

روانشناسی کودک
2738
خواهر و برادر حق درد و دلم ندارن؟؟؟ داداش من بچس دارم فک میکنم وقتی بزرگ شد و زن گرف منو داداشم حر ...

مگه زن و شوهز پشت هم حرف میزنن؟ زندگی مشترک رابطه دوستی نیست ک پ‌شت هم حرف بزنن

هیچ زنی و هیج مردی نباید اجازه بده نفر سومی بد همسرشو بگه. درد و دل ابجی داداشی جای خودشو داره خیلی هم عالیه. اما غیبت همسر ینی بی ارز‌ش کردن زنذگی مشترک جانم. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

منمه احدی از خانواده شوهرمو نزاشتم بیان ت پیجم، خودشا میکشن از بس درخواست میدن ولی من نذاشتن، تازهذخاهر شوهرم برای شوهرمم ی مدت دشت فضولی میکزد انداختمش بیرون، ب شوهرمم گفتم باگه رنذگیت دوس داری ادم باش، خوشم نمیاد خبر چینی کنه، ب من ک جراات نمیکنن بگن چرا قبول نمیکنی چون از اول حریمم حذف کردم، ب شگهرم گفته بگدن گفته بود بیا الان رو ب روتم کاری داری بگو

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 

3 ماه گذشته خودتم میگی روابطت با شوهرت چند وقته بهتر شده.... توقع زیادی بگم بی خیال شو ولی واقعیت اینه این عوضیا دلشون نمیخواد ما زندگی راحت داشته باشیم پس نذار به خواستش برسه.... شوهرتم اگه گوشی بود به حرف اونا بود تواین 3 ماه حرفای اون میزد تو سرت.. پس بی خیال 

بعد یه جایی دیگ چت های مربوط به این بحث نبود شوهرم زنگ زده بوده بهش 

فک کن یک حیوان توی کوچه  پارس کرده  سخته ولی زندگی با اینجور آدما  فقط یک راه داره اونم اینکه خودتو قانع کنی از هر کسی  راست شعورش انتظار داشته باشی  دیگ حرص نخورید  بهش فک نکن  با شوهرت خیلی خوب باش تا برعکس حرفهای اون به شوهرت ثابت بش

خواهر و برادر حق درد و دلم ندارن؟؟؟ داداش من بچس دارم فک میکنم وقتی بزرگ شد و زن گرف منو داداشم حر ...

نه ندارن‌. وقتی ازدواج میکنن واسه چه غلطی کردن باید باهم حریم خصوصی داشته باشن؟؟ حریم خصوصی مال زن و شوهره خواهر خیلی بیجا میکنه برادرو با حرفاش از زنش سرد میکنه. انشالله هر چی خواهر کثافت و بی همه چیز هست بمیرن گم شن برن به درک. حرفم میزنی میگن ما خصوصی حرف میزنیم یکی نیس بگه شما خیلی چیز میخورین خصوصی حرف میزنین حرف خصوصی داشتین میموندین خونه ننه باباتون حرفاتونو میزدین واسه چه غلط کردنی ازدواج کردین پس؟؟ 

خدایا شکرت منم مامان شدم♥️🧡🌹 میدانم که مرا هم میبینی خدای مهربانم.....
2706