2737
2739
عنوان

من 14 ساله طلاق گرفتم چرا فامیل هنوز ازش میپرسن

| مشاهده متن کامل بحث + 1424 بازدید | 58 پست

کاربر مرد

فامیلاتون واقعا تعجب دارن و فضول و بی ادب

پرسیدن بگو این موضوع تمام شده و محترمانه بگو دیگر سوال نکنید تا بفهمن بعد 14 سال نباید اون ایام رو برات یاد آوری کنن.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به خاطر فضولي عزيز دلم  روسون نميشه بپرسن با كسي هستي يا نه از ان ادم سوال ميكنند، ازت حرف بكش ...

خونواده های خودشون پر گند و کثافته بخاطر من مادرم مجبوره قطع رابطع کنه از خودم متنفرم

درخواست دوستی ندید 
2731
همینو بگو خودم حتی یادم نمباد زندگیم چطور بود اینا هی حرفشو میزنن

فکر کنم ماجرا جداییت انقدر داغ بوده هنوز سوژه اونطوری پیدا نکردن فدا سرت بابا بخند هرکی پرسید بگو ایشالا هرجا هست خوشبخت باشه ول کنن برن خودت هم اگر دوست داری دوباره ازدواج کنی انقدر نامید نباش عزیزم هیچ چیز سن نداره بستگی به سبک زندگیت و نگاهت به خودت داره خوشبخت باشی عزیزم😍

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
کاربر مرد فامیلاتون واقعا تعجب دارن و فضول و بی ادب پرسیدن بگو این موضوع تمام شده و محترمانه بگ ...

به من بگن جواب میدم به مامانم میگن اونم زبون نداره بخاطر من از کل فامیل قطع رابطه کرده از خودم متنفرم 

درخواست دوستی ندید 
فکر کنم ماجرا جداییت انقدر داغ بوده هنوز سوژه اونطوری پیدا نکردن فدا سرت بابا بخند هرکی پرسید بگو ای ...

اره فامیل بودیم اونم فوق العاده پولدار و ساکن امریکا با کلی اختلاف سن واسشون جالبه 

درخواست دوستی ندید 
زشتم خواستگار نداشتم همونم پیرمرد بود زنش شدم 

چندسالته گلم چرا میگی زشتی

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738
اره فامیل بودیم اونم فوق العاده پولدار و ساکن امریکا با کلی اختلاف سن واسشون جالبه 

امیدوارم سال دیگه همین موقع انقدر خوشحال باشی هرکس هرچی گفت فقط بخندی

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده
به من بگن جواب میدم به مامانم میگن اونم زبون نداره بخاطر من از کل فامیل قطع رابطه کرده از خودم متنفر ...

متنفر نباشید

اونا بی ادبن شما که نباید اعصابتون به هم بریزید.

به مادرتون بگید هر وقت پرسیدن چون نمیتونه جواب بده ،سکوت کنه.شاید حالیشون بشه دیگه صحبت کردن تمامه.

خونواده های خودشون پر گند و کثافته بخاطر من مادرم مجبوره قطع رابطع کنه از خودم متنفرم

چرا به خاطر بيشعوري بقيه تو بايد از خودت متنفر باشي 😐😐😐

مگر همه بايد ازدواج كنند ؟ 

مگر هركي ازدواج كرده خوشبخته ؟ 

اصلا ازدواج بكني ، خوشبخت هم بشي ، دور از جون شوهرت فوت كنه تو جوني چي ؟ 

خودت به خاطر ادم ها بيشعور اذيت نكن 

الان از شوهر سابقت ميپرسند ، اگر طلاق نگرفته بودي 

از بچه دار شدن يا نشدنت .... ميپرسيدن

2706