2733
2739
عنوان

مامانا نوزادم شیرخشکی شده چجوری بازشیرخودمو عادتش بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 174 بازدید | 34 پست

تاپیکام هست اگ‌بخونی

گاهی میفهمید جیغ میزد

منم شیره انگور ک از نظر طب سنتی بی ضررترینه برای نوزاد میزدم ب سر سینم شیرینیش میرفت جیغش میرفت هوا ولی دوروزه عادت میکنه دوباره فقط دوروز صبوری کن بهت قول میدم عادت میکنه

وزن اولیه ۷۱ وزن فعلی۶۹ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۰ هدف سوم ۵۷ پییییش به سوی لاغری🏇🏇🏇
ای جونم مبارکه عزیزم ایشاالله خدا براتون نگه داره😍

مرسی گلم خدابچه شماهم براتون حفظ کنه وهمیشه سایتون بالاسرش باشه

نمیدونم چه حکمتیه وقتی میمیری میشی عزیزدل همه ههههه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سینه هرچقد بچه مک بزنه شیر تولید میکنه من بااین روش شیر خودمو دوباره دادم اولش شیشه شیر میذاشتم ده ...

این قطره چکون روحتما امتحان میکنم ازامروز

ولی خب نمیشه شیشه روازش گرفت سینمو بدم دهنش بین شیرخشک خوردنش چون ول کن شیشه نیس هیچ جوره تاتموم بشه

توروجدت لایکم نکن مرسی
مرسی گلم خدابچه شماهم براتون حفظ کنه وهمیشه سایتون بالاسرش باشه

ممنون دوستم😍

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین
2728
این قطره چکون روحتما امتحان میکنم ازامروز ولی خب نمیشه شیشه روازش گرفت سینمو بدم دهنش بین شیرخشک خو ...

ببین انقد شیرت زیاد شه نیازی ب شیشه نداشته باشی منم فک‌نمیکردم شیرم برگرده شبا های های گریه میکردم الان بچم 5 ماهشه فق شیر خودمو میخوره تازه شیرم سر میره

این قطره چکون روحتما امتحان میکنم ازامروز ولی خب نمیشه شیشه روازش گرفت سینمو بدم دهنش بین شیرخشک خو ...

داره شیشه میخوره اول سینتو ببر دم دهنش بعد اونو درار هی این کارو‌تکرار کن نزار اون از رو ببرت تو از رو ببرش😁

ببین انقد شیرت زیاد شه نیازی ب شیشه نداشته باشی منم فک‌نمیکردم شیرم برگرده شبا های های گریه میکردم ا ...

خداخیرت بده این قطره چکون و شیره رو حتما تست میکنم دهمم تموم شده تازه اومدم خونه خودم هرچقدرم گریه کنه دگ مزاحم کسی نیس دعاکن برام ازسرش بتونم بندازم

توروجدت لایکم نکن مرسی
2738
خداخیرت بده این قطره چکون و شیره رو حتما تست میکنم دهمم تموم شده تازه اومدم خونه خودم هرچقدرم گریه ک ...

سزارین بودی؟

گروه آبی💙💙💙وزن شروع۶۶✌وزن هفته بعد۶۳/700👈وزن ۵بهمن۶۳👈وزن ۱۲بهمن۶۲/۳۰۰👈وزن هدف۵۵💪قد۱۵۶👊هدف اول۶۰👈هدف اخر۵۵😉۲کیلوو۳۰۰گرم مونده تاسبزشدنم💪🏻💪🏻🤸‍♀️🤸‍♀️💃💃من مطمئنم به وزن ایده آلم خواهم رسید😍😭              خواستن توانستن است🥰😉                                                                                                                                                چشم برهم زدنی مردکوچک من👦بزرگ مردی میشود👨‍💼که برای نگریستن به چهره ماه مردانه اش بایدسربالاکنم😍
خداخیرت بده این قطره چکون و شیره رو حتما تست میکنم دهمم تموم شده تازه اومدم خونه خودم هرچقدرم گریه ک ...

میتونی، نشینی مث من غصه بخوری😩

زود عادت میکنه خیالت تخت

ب من خبر بده چیکار کردی

ببین منم اولش شیر نداشتم دو روز هی سینه مو گذاشتم دهنش، بچه م داشت هلاک میشد از گشنگی تشنگی. تازه زردی هم یه کوچولو داشت ، داشت بدتر میشد.

بعداً دکتر گفت خوب کاری کردی شیر خشک دادی وگرنه می‌رفت تو کما

یعنی منظورم اینه عذاب وجدان نداشته باش

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

اول یه مدت شیر خودتو بدوش، تو شیشه بده بهش، بعد کم کم سینه خودتو بذار دهنش

منم تا حدود یک ماه دردسر داشتم ولی الان بچه م ۴/۵ ماهشه دیگه اصلا شیشه نمیگیره فقط سینه خودم

فقططططط حواست باشه که خیلی خوبه بچه شیر خودتو بخوره، ولی از اون مهم تر اینه که گشنه نمونه. چون هم روی رشد هم هوشش اثر داره. این که گشنه تشنه نباشه از شیر مادر مهم تره.

نذار زیاد گشنه بشه چون وقتی ولع داره، حوصله ش نمیشه از سینه که کمتر ازش شیر میاد، بخوره

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    
خب من خیلی ناراحتم شمانمیدونی چجوری بازباید عادتش داد ب سینه خودم اخه شیر خشک ک غذانمیشه

عزیزم نترس من خاله هام همه شون شیرشون کم بودبچه روباشیرخشک بزرگ کردن بجزیکی شیرمادری بودکه ازبس شیرمادرش کم بودازبچگی سوءتغذیه گرفت تاالان که پانزده ساله س هرچی دوادرمون میکنن خوب نمیشه تاسربچن دوم روشیرخشک دادن اون خوبه .خودمم بچه م روباشیرخشک بزرگ کردم 

2706