2737
2734

۱۰ روزشه شیرنداشتم شیرخشک دادم الان ک شیر خودموبهتره نمیخوره تاشیرخشک بدم جیکارکنم؟مک نمیزنه

توروجدت لایکم نکن مرسی

پسرمنم داره دوماه میشه ازاول شیرخشک میخوره 

البته سینه منم شیرنداشت

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسرمنم داره دوماه میشه ازاول شیرخشک میخوره  البته سینه منم شیرنداشت

خب من خیلی ناراحتم شمانمیدونی چجوری بازباید عادتش داد ب سینه خودم اخه شیر خشک ک غذانمیشه

توروجدت لایکم نکن مرسی
2731
شیشه نده تا مجبور بشه شیر خودتو بتوره وگرنه هر چی بزرگتر بشه دیگه اصلا قبول نمیکنه

انقد گریه میکنه قبول نمیکنه تادوساعتم گریه میکنه اهر شیشه میدم بهش

توروجدت لایکم نکن مرسی
خب من خیلی ناراحتم شمانمیدونی چجوری بازباید عادتش داد ب سینه خودم اخه شیر خشک ک غذانمیشه

من اپتامیل ازاول دادم 

واسه بچه ام ساخته ۲۰ام میره ۲ماه ۵کیلو وزنش

منم سینمومیدادم دهنش قبول نمیکرد چون سخت میک زدن براشون

شیشه زحمت نداره

{قیامت بی حسین غوغا ندارد،شفاعت بی حسین معنا ندارد،حسینی باش که در محشر نگویند،چرا پرونده‌ات امضاء ندارد}یاامام حسین

ببین من داشتم سر این مسئله دق میکردم اولن بگم شیر ندارم معنی نداره اولش اکثرا شیر ندارن باید صبوری کنی تا شیرت بیاد راش باز میشه

بچه من ب هیچ عنوان سینمو نمیگرفت دوروز بهش شیر خشک دادم با شیشه سینمو میبردم طرفش بچه بیست روزه جیغ میزد😐

وزن اولیه ۷۱ وزن فعلی۶۹ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۰ هدف سوم ۵۷ پییییش به سوی لاغری🏇🏇🏇
انقد گریه میکنه قبول نمیکنه تادوساعتم گریه میکنه اهر شیشه میدم بهش

عزیزم میدونم سخته ولی اگه الان تعییرش ندی تا اخر باید شیر خشک بدی خواهر من مثل ... پشیمونه میگه فقط بخاطر شیر دادن باید دوباره بچه بیارم خواهرم واقعا براش عقده شده

2738
ببین من داشتم سر این مسئله دق میکردم اولن بگم شیر ندارم معنی نداره اولش اکثرا شیر ندارن باید صبوری ک ...

وای تروخدا ازتجربیاتت بگو چجوری درست شد؟

توروجدت لایکم نکن مرسی

بچه منم سینمو نگرفت 

اول شیرنداشتم مجبور شدم شیرخشک بدم

بعد دیگ با شیر خودم سیر نمیشد اصلن انقد نگرفت دیگ شیر ندارم 

خودشم کولیک و رفلاکس شدید داره انقد نباید هیچی میخوردم شیرم کم کم شد

کلا 10 روز شاید روزی یکی دوساعت شیرمو میخورد ک اونم بی فایده بود الان سه چهار روزه دیگ سینمو اصلن نمیدم بهش 

تلاشم فایده نداشت منم بیخیال شدم 

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️

سینه هرچقد بچه مک بزنه شیر تولید میکنه

من بااین روش شیر خودمو دوباره دادم

اولش شیشه شیر میذاشتم دهنش یواشکی درش میاوردم سینمو میذاشتم دهنش مک میزد ک هم شیرم بیاد منم از بالا سینم با قطره چکون شیر خشک میریختم ک سیرم بشه😩

وزن اولیه ۷۱ وزن فعلی۶۹ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۰ هدف سوم ۵۷ پییییش به سوی لاغری🏇🏇🏇

عزیزم منم شیر نداشتم همین اتفاق افتاد سعی کن تو خواب بهش بدی تا عادتش بشه یا صدای سشوار و جاروبرقی را دانلود کن بزار و بهش شیر بده سعی کن اول شیر خودتو بدی بعد شیرخشک دیگه نخورد مهم اینه بچه ات سیر بشه خیلی درگیرش نشو 

پسرمنم ۱۸مهربدنیااومده

ای جونم مبارکه عزیزم

ایشاالله خدا براتون نگه داره😍

بچه منم سینمو نگرفت  اول شیرنداشتم مجبور شدم شیرخشک بدم بعد دیگ با شیر خودم سیر نمیشد اصلن ان ...

با شیر خشک دیگه دلش درد نمیگیره بچت؟کولیکو رفلاکسش بهتر شد با شیر خشک؟

2706