2737
2739
عنوان

امشب واقعا به چشم زخم اعتقاد آوردم

| مشاهده متن کامل بحث + 20721 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بارها پیش اومده  ،،،،،مثلا عکس دخترم تو گروه  کلاسی مدرسه بودن چن تا از مادرا ازش تعریف کردن کمی بعد دیدم تب کردمریض شد بدجور تا چند روز مریض بود،،،،،،،،یا اینکه یه پیراهن تنش کرده بودم تو مهمونی یه نفر گفت چه لباس خوشگلی چقدر بهش میاد سر سفره بودیم بچه ها اسلایم رنگی دستشون بود ...رفت پیش بچه‌ها یکم بعد اومد اسلایم به همه جای لباسش چسبیده بود...،خواهر خودم عروسی دخترش بود چون سنش کم بود فامیلای داماد می گفتن بهت میاد خواهر ش باشی نه مادرش خیلی زیبا شده بود...بعد عروسیش چند وقت بعد خواهرم سرطان گرفت ،،،،،دختر عموم خیلی خیلی زیبا بود شبیه اروپاییهاوجوان بود عروسی دخترش  یه لباس طلایی پوشید بود که خیلی زیباترش کرده بود خلاصه چن وقت بعد عروسی یه عده توی گلوش درومد چن سال درگیر بود تا بالاخره رفت پیش خدا،،،،،خیلی از چشم زخم میترسم چون زیاد سرم اومده،،،حتی یه بار داشتم جدا میشدم دراین حد خطرناکه

دلم شکسته....،اللهم عجل لولیک الفرج،اللهم صلی علی فاطمه وابیهاوبعلها وبنیها وسرالمستودع فیهابعددمااحاط به علمک

من دبیرستانی بودم  مدرسه داشت تعطیل میشد دوستم بهم گفت حالا که دیگه نمیبینمت چیکار کنم؟ وای چونه ی قشنگت لبای نازت از یادم نمیره اصلا....

یک هفته سرگیجه و درد و سوزش معده داشتم تا بلاخره یه روز از حال رفتم و تو خونه خوردم به دیوار و دقیقا چونه‌ام و لبم زخم شد هنوز جاشون هست از همون روزم اون سرگیجه و سوزش معدم دیگه برطرف شد... یادمه بعدش یه فال حافظ گرفتم توش کلمه چشم زخم  و ضیه همچین چیزی بود...خلاصه  خیلی رفتم دکتر تا زخم چونه ام که  فرم صورتم رو خراب کرده بود درست شه... اما گوشه لبم هنوز اسکار داره

خدای خوبم؛  این شعر بخشی از احساس من نسبت به تو رو به تصویر میکشه ؛ " مرا هزار امید است و هر هزار تویی/شروع شادی و پایان انتظار  تویی  /بهارها که ز عمرم گذشت و بی تو گذشت /چه بود غیر خزان ها اگر بهار تویی/دلم ز هر چه به غیر از تو بود خالی ماند / در این سرا تو بمان ای که  ماندگار تویی/شهاب زودگذر لحظه های بوالهوسی است /ستاره ای که بخندد به شام تار تویی /جهانیان همه گر تشنگان خون من اند/ چه باک زان همه دشمن چو دوست دار تویی /دلم صراحی لبریز آرزومندی است/ مرا  هزار امید است و هر هزار "تویی"شاعر:سیمین بهبهانی
2731
یعنی چی شیر داره عروست؟!

چ میدونم والا،هربار زنگ میزنه ب مادرشوهرم میگه چخبرا،عروست شیرش چطوره،زیاده؟کمه؟بچه سیر میشه؟😭😭😭😭خسته شدم،حالا میخواس بیاد دیدنمون نذاشتم

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

چشم زخم میتونه حقیقت داشته باشه اما طبق تحقیقات انجام شده درصد کمی از مردم این انرژی منفی رو دارند. اگر شما باور کردید که دیگران می تونن زندگی شما رو خراب کنن پس نقش خداوند در این بین چیست؟ من پایین لینک ویدئوش رو گذاشتم برات

آیا چشم زخم حقیقت دارد؟

2740

مژده        مژده     مژده

#$به خانم های اهوازی$#  (شماره تماس ۰۹۳۶۴۸۵۷۵۶۵)

فروش لباس زیر زنانه

تاپ در سایز کوچک و بزرگ ۴۵ و ۵۰ تومن...مدل بندی فقط

ش.و.ر.ت  ۴ عددی بسته ای ۱۰۰

ش.و.ر.ت ۳ عددی بسته ای ۹۰

ست ش.و.ر.ت و سوتین  

و سوتین تک در قیمت های مختلف

ست سوتین و ش.و.ر.ت گیپوری

🕹برای دیدن عکس ها به همین خط در روبیکا یا ایتا پیام دهید🕹

آدرس اهواز.....گلستان...بوستان...کارون شرقی...سالن زیبایی گل های یاس

.

.

.

.

!!!!!!!!درخواست های خودتونو پیام گذاشتین جواب میدم...لطفا کمی صبوری کنید!!!!!!!!!

تاریخ آگهی دی ۱۴۰۱

منم اعتقاد دارم،زن عموی شوهرم از وقتی زایمان کردم هی زنگ میزنه میپرسه چخبر شیر داره عروست؟🤕بچم تاال ...

عزیزم زنی که زایمان کرده باید ی دعا همراهش باشه برا دفع همین موارد چرا براشدعا نگرفتید 

من موقعی که پسرم بدنیا اومد مادرم پیش ی سیدی دعا کرد عالی بود 

اتفحالا شمارشو میدمت تو هم امتحانش کن اسمش ابوعباسه ۰۹۳۳۸۷۱۷۴۰۴دعاهاش خیلی خوبه