2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

[QUOTE=166944019]وای خدا😂😂😂😂 [/QUOTE

تباه بودممم 😫😂😂😂

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738
من پدربزرگ بابامو يادمه كاااامل همه تعجب ميكنن ميگن تو دوسالت بود اون مرد ولي من از روزي كه چشم ب ...

من برای اولین بار که روستامون رفتم صحنه خونه مون یادم اومد به مامانم گفتم اینجا یه درخت خیلی گنده بود یا من خیالاتی شدم ! خاطرم اومد یه سگ پشمالو تنبل داشتیم همیشه زیرش میخوابید مامانم مات و مبهوت موند گفت تو اون موقع دو سالت هم نبود ... کسایی که خاطراتو از سن خیلی  کم یادشونه بخش هیپوتالاموس مغزشون فعاله حوادث خاص زندگی هم  تو خاطر میمونن

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

من یادمه تو خونه تنهایی خواب بودم بعد مامانم رفته بود دم در با زنای همسایه حرف میزد شایدم کوچه بود،بعد از،خواب بیدار شدم و گریه کردم مامانمم اومد منو زد زیر چادرش با خودش برد کوچه😂😂😂

بعد موهامو همیشه پسرونه میزدن و گوشواره هم نداشتم یادمه زن همسایه گفت واقعا این دختره؟دختره یا پسره؟😂😩😩😩

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

:)ماشالا همه یادشونه همچیو من ۲ ۳ سالم بود پدرم مرد هیچی یادم نیست ازش هعی کاش یه خاطره کوچیک یادم بود برای یه بارم شده خوابشو میدیدم:)

مام از اون لاکچری هاشیم که ۹۹/۹/۹ امدیم نینی سایت یه کاربری جدید زدیم   
2706