2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=166944019]وای خدا😂😂😂😂 [/QUOTE

تباه بودممم 😫😂😂😂

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️
2738
من پدربزرگ بابامو يادمه كاااامل همه تعجب ميكنن ميگن تو دوسالت بود اون مرد ولي من از روزي كه چشم ب ...

من برای اولین بار که روستامون رفتم صحنه خونه مون یادم اومد به مامانم گفتم اینجا یه درخت خیلی گنده بود یا من خیالاتی شدم ! خاطرم اومد یه سگ پشمالو تنبل داشتیم همیشه زیرش میخوابید مامانم مات و مبهوت موند گفت تو اون موقع دو سالت هم نبود ... کسایی که خاطراتو از سن خیلی  کم یادشونه بخش هیپوتالاموس مغزشون فعاله حوادث خاص زندگی هم  تو خاطر میمونن

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

من یادمه تو خونه تنهایی خواب بودم بعد مامانم رفته بود دم در با زنای همسایه حرف میزد شایدم کوچه بود،بعد از،خواب بیدار شدم و گریه کردم مامانمم اومد منو زد زیر چادرش با خودش برد کوچه😂😂😂

بعد موهامو همیشه پسرونه میزدن و گوشواره هم نداشتم یادمه زن همسایه گفت واقعا این دختره؟دختره یا پسره؟😂😩😩😩

(منم میخوام لاغر شم)   وزن من ۱۴۰۱/۱۱/۱  ۷۵😥قدم ۱۶۱ ~ هدفم 57

:)ماشالا همه یادشونه همچیو من ۲ ۳ سالم بود پدرم مرد هیچی یادم نیست ازش هعی کاش یه خاطره کوچیک یادم بود برای یه بارم شده خوابشو میدیدم:)

مام از اون لاکچری هاشیم که ۹۹/۹/۹ امدیم نینی سایت یه کاربری جدید زدیم   
2706