2733
2734
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا تاریخ ۹/۹/۹۹ خز بازیه 

الان اثلا مده😁😅 

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
اثلا تو هم تغییر بده

من که اثلا اگه تغییر بدم😂😂😂

فرقی ندارد چه ساعت از شبانه روز باشد صدایت که میشنوم خورشید در من طلوع میکند😍 من هیچ ام تُ💑 در همه هیچ من همه ای ،،****** همسفرم♾ همسرم 
2728
اثلا تو یه نی نی سایتی اصیل نیستی 🤣

😂😂😂😅 

2738

بچه ها من فهمیدم ک این بشر یه سری توهمات و آرزوهاش رو تاپیک میکرده مگه میشه تولد دوتا از دختراش تاریخ رند بوده باشه؟؟؟😬😬😬مردمم ایقدر ساده باور کردن گفته دختر سومی خواستم ۹ ۹ ۹۹ باشه نشده

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐

میگه تولد یکیش۶ ۶ ۹۶ بوده تولد اون یکی ۸ ۸ ۸۸

هرلحظه ک تسلیمم در کارگه تقدیر.آرام تر از آهو بی باکتر از شیرم.هرلحظه ک میکوشم در کار کنم تدبیر.رنج از پی رنج آید .زنجیر پی زنجیر👐👐👐👐

یه آدم ساده ازش پرسیده باریکلا چجور ایقدر دقیق برنامه ریزی کردی.ازش راهکار خواسته

یه آدمیه ک ارزوهاش رو بیان کرده ک دوست داشته اینجوری باشه😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬😬

ترکیه خواهر من یکسال رفت برای زندگی . دس از پا درازتر برگشت.  پول  و کار داشته باشی زادگا ...

چرابرگشت؟؟

مگه اونجا چجوری بود؟؟

اگه امضام میخونی برای امام زمانت صلوات بفرست 🥰😍
کسی که کارش بیزنس هست  صد در صد وقت نداره  نی نی سایت برای ادمای بیکار یا  کسایی ه ...

من اصلا گفتم با حرف اون خانوم موافق نيستم 

فقط گفتم نيني سايت ك فقط برا بي پولا نيس 

ميگي ادمه پولدار اينجا چكار ميكنه 

من هم سركار ميرم 

هم درس ميخونم 

هم كاراي ديگه دارم 

ولي خب ميام اينجا گاهي

2706