2737
2734
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست
وااای اره دقیقا....الان میگه لباس عروسم شده یک میلیارد...۱۶ ۱۷ سال پیش😐😐😐😐😐😐

😆😆😆😆

اصلا فک کنم هنوز ۱۲ سالشه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
دقیقا...بیچاره اصلا نمیدونه یه میلیارد چندتا صفر داره

من صمیمانه تشکر میکنم ازت که لوش دادی و دارم اینقدر میخندم😂😂😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اومد نصف شبی چاخان کنه همه دهنشون باز بمونه بگن اسی چقد خفنی چقد پولداری که خورد تو حالش😂😂😂😂😂

نه بنده خدا اسی یه نفر دیگه اس

به کسایی که پشت سرت حرف میزنن بی اعتناباش اونا متعلق به همونجان پشت سر🙂
دست از سر این میلیارد بردار این میلیاردا به هیشکی وفا نکرده ارزش نداره

تکبیررررر

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
2728
وااای اره دقیقا....الان میگه لباس عروسم شده یک میلیارد...۱۶ ۱۷ سال پیش😐😐😐😐😐😐

شاید لباسش ب ارزش الآن شده یه میلیارد😂😂

گر نگهدار من آن است که من میدانم/شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🤍🥰🍀
  تکبیررررر

😂

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤

باباا دروغ میگه کلا

میگه خواهرم تو مهر سزارین کرده در حالی که یه جا دیگه تاپیک زده من خواهرشم و مجردم😐😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2738
شاید لباسش ب ارزش الآن شده یه میلیارد😂😂

حالا اینو دیگه یادش نده

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
نه یکی دیگه داشت از هنراش میگفت که این دوستمون اونجا تو شرکتش یه کاری براش دست و پا کنه😂😂😂😂😂😂

واییییی پیداشون کردم       

@رها241170      

ببین چه خبره خواهرم

نجاتت دادیم  

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

حالا فهمیدم چی گفتی وااای دلم مردم از خنده😂😂😂😂نمیشه یه تاپیک بزنه خودش ما بریزیم اونجا😂😂😂قاطیشون کردم

خانوما یکی تاپیک زده میخوام خودکشی کنم

اینجا تگش کنین پشیمون بشه

عزیزم ریاضی خوندی یا میدونی 16 سال پیش 100 میلیون چقدر ارزش داشت ک یه میلیاردو میگی

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2706