2737
2739
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست
بچه ها همتون خیلی ماهید درسته نخوابیدم ولی دوستای گلی مثل شماها پیدا کردم ببخشید اگر موبایلم خاموش ...

قربونت عزيزدلم منم خيلي خوشحال شدم از وجود نازنينت و دوست خوب مثل شما 

سلامت باشي و خوب بخوابي 

بووووس بووووس 😍😍😍😘😘😘🌹🌹🌹🌹

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اثلا کاش خدا یه شوهر پولدار مثل بابای( مامان سه دختر )به من میرسوند که برام لباس عروس ۳ میلیاردی بخر ...

اثلا بلند بگو آمیننننن

اثلا کاش از اسمون دلار بباره

اثلا آمینننننن

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
بچه ها همتون خیلی ماهید درسته نخوابیدم ولی دوستای گلی مثل شماها پیدا کردم ببخشید اگر موبایلم خاموش ...

اثلا تو ماه تری  

دم مامان لینا و لنا یلدا سنا ( چی بودن یادم رفت؟) گرم که مسبب تشکیل خانواده اثلنیا شد      

اثلا خوووب بخوااااابی

اثلا دوجت دارم هوارتااااا

اثلا شب بخیر    

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
2728

ترکیه ی کشور ساده و معمولیه مثل ایرانه فقط اونجا حجاب نیس اینجاهس ترکیه یا بیشترکشورای جهان مشکلات ایرانو چه بسا مشکلات بیشتری دارن مث پایمال کردن حقوق زنا وغیره ولی صداشون درنمیاد ترکیه اصلا کشور شاخی نیس واسه تفریح خوبه نمیگم بده ولی انچنان شاخ نیست این ماشین باکلاسایی ک تو اینستا میبینین میلادحاتمی و امثالش سوارن کرایش توی ترکیه ۳تا۴ملیونه اگه خواستی بری حتما با تحقیقات برو درگیر ظواهر نشو

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 
اثلا بلند بگو آمیننننن اثلا کاش از اسمون دلار بباره اثلا آمینننننن

آاااامین خدایا به ما شوهر پولدار عنایت بفرمااااا

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2738
اسی نبودی ببینی... 😂😂

😂😂😂😂

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
بچه ها تاپیک رفت تو پر بازدیدا استارتر بیدار بشه سکته میکنه😂😂😂😂😂😂😂

ببین استارتر بیاد بنده خدا اول باخودش میگه اخ جوووون چه اطلاعات درجه یکی ملت کامنت گذاشتن !

بعد میاد میبینه ای دل غافل اثلا این خبرا نیست. فقط یه مشت اثلا جمع شدن دور هم اثلا میگن و اثلا میشنون      

اسی نبودی ببینی... 😂😂

اگه تاپیک بره تو پربازدیدا چه اتفاقی میفته مگه؟؟

دراین زمانه ی بی های و هوی لال پرست/خوشابه حال کلاغان قیل و قال پرست/چگونه شرح دهم لحظه لحظه خودرا برای اینهمه ناباور خیال پرست؟؟؟؟؟؟/به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کندماهی زلال پرست/رسیده هاچه غریب و نچیده می افتندبه پای هرز علف های باغ کال پرست/رسیدم به کمالی که جز انالحق نیست کمال دار برای من کمال پرست هنوزم زنده ام و زنده بودنم خاریست به تنگ چشمی نامردم زوال پرست 
ترکیه ی کشور ساده و معمولیه مثل ایرانه فقط اونجا حجاب نیس اینجاهس ترکیه یا بیشترکشورای جهان مشکلات ا ...

اثلا بیخیال این حرفها. شما دختر مامان سه تا دختر هستی؟

اثلا عشقی اثلا حالا که اینطوریه اثلا منم برات صلوات میفرستم اثلا    

امضامو درست کردم😁

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
اثلا بیخیال این حرفها. شما دختر مامان سه تا دختر هستی؟

مامان سه تا دختر؟؟ 😑

الله اکبر من مجردم

2706