2733
2739
عنوان

دوستانی که به ترکیه مهاجرت کردن یا قصد مهاجرت به ترکیه رو دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 105445 بازدید | 1564 پست
ممنون گلم😍😍😍😍😍 مرتیکه پوشکیه درخواست دوستی داده!!!😷😷😷😷😷 چقدر همشون چندش و مریضن خاک بر س ...

به منم داده چندش 

خوب كاري كردي عزيزززم 

حاجتي سخت دارم خدايا فقط تو ميتوني توكلم به توست 🤲🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اثلاااا فداي محبتت عزيزم 😘😘 ان شاء الله ١٥ ميليارد ١٥ ميليارد بياد به حسابت ذوق كني اينجوري 😍😍😍

یه سوال شما لیسانس چه رشته ای دارین که برا استخدامی بانک میخواید شرکت کنید

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
اثلا دم همتون گرم 😍  ایشالا به خواسته هاتون برسین😍 اثلا خیلی باحالین 😍😂

اثلا تو باحالتر      

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 
2731

مامان سه دختر برای همه  دروغات مرسی ،امیدوارم یه روزی حداقل بتونی یه لباس سیصد هزار تومنی اجاره کنی بپوشی، آرزو به دل از دنیا نری،درسته دور هم گفتیم و خندیدم ولی این حجم از عقده خیلی خطرناکه 

خدایابهشت ت برای خودت،من اینجاتوخونه م کنارعشقم خوشم ....
آفرین میبینم همه دارن رعایت میکنن در مورد نوشتن اثلا اینطوری همدیگرو پیدا میکنیم تو تاپیکای دیگه!!! ...

منم اضافه کنید به جمعتون اثلا اگه اضافه نکنید سه میلیارد میگیرم از این تاپیک میرم😁😁

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
اثلاااااا کاشششش خدا سه میلیارد میذاشت کف دستم 🥺

اثلا کاش خدا یه شوهر پولدار مثل بابای( مامان سه دختر )به من میرسوند که برام لباس عروس ۳ میلیاردی بخره😭

یا امام حسین به زندگیم نگاه کن🖤پای حاجتم رو امضا کن🖤منو ناامید نکن از خودت تمام امیدم تویی🖤مطمئنم تا اخر امسال ۱۴۰۰ به ارزوم میرسم😍😍😍
2738
اثلا خدا بهترين هاااا رو بهت بده كه حال دلت اينجوري 😍😍😍 شكوفا بشه 

اثلا عشق منی تو

اثلا میلیاردر بشی       

@zhestinogallery این لطفو در حقم میکنید و از آنلاین شاپ نوپام حمایت میکنید؟  هزینه تبلیغات نمیتونم بدم @zhestinogallery  در تلگرام و روبیکا و اینستا 

بچه ها همتون خیلی ماهید

درسته نخوابیدم ولی دوستای گلی مثل شماها پیدا کردم

ببخشید اگر موبایلم خاموش شد و دیگه جواب ندادم

باز میام سراغتون

روی ماه همتونو میبوسم

اثلا همتون عشفید 

صبح زیباتون بخیر❣️❣️❣️❣️❣️❣️

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
منم اضافه کنید به جمعتون اثلا اگه اضافه نکنید سه میلیارد میگیرم از این تاپیک میرم😁😁

اثلا اول امضاتو اثلنی کن

وگرنه اثلا رات بدیم

بچه ها تاپیک رفت تو پر بازدیدا استارتر بیدار بشه سکته میکنه😂😂😂😂😂😂😂

2706