2733
2739
عنوان

دخترا شده تو دوران مدرسه عاشق هم کلاستون شده باشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13060 بازدید | 140 پست

چند وقت پیش گروه تشکیل دادن و همکلاسیا همو پیدا میکردیم و اینا بعد میاوردیم تو گروه یه نفر نازی رو اورد تو گروه من تا دیدمش دوباره همون حس ها اومد سراغم یه حس خیلی خیلی عجیب  یعنی خودمم تعجب کردم بعده اینهمه ساا اخه این چه حسیه

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@ژله_بستنی_انار   😶

توراه مدرسه توام؟؟؟؟؟؟؟😐😐😐

🐻صعود به گروه نارنجییی🐻  تاپیک بامداد خمار.. تاریخ شروع کم کردن وزن (۱۳۹۹/۸/۱۰) که۹۵کیلوهستممم وزن این هفته ۸۴/۵۰۰  وزن هدف ۷۰کیلو  قد۱۶۷🤹‍♀️
2731

نه 

کلا دوران مدرسه دوست خاصی نداشتم که بخوام عاشقش بشم

از همون بچگی دوس داشتم تنها باشم☺😄

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 
2738

من با ۲۴ سال سن 

هتوزم عاشقشم

همین سر شب تاپیکشو زدم۰😔

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
توراه مدرسه توام؟؟؟؟؟؟؟😐😐😐

منم چی؟ 😂

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..
2706