2733
2734
عنوان

دخترا شده تو دوران مدرسه عاشق هم کلاستون شده باشین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13060 بازدید | 140 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشید قصد توهین و جسارت ندارم... این چیزی که میخوام بگم فقط درمورد خودمه، اصلا منظورم به شما نیست،

خودمو تصور کردم که عاشق یه دختر یا زن باشم، بعد ناخودآگاه به خودم گفتم ایـــشششش ...اصلا نمیتونم به همچین چیزی فکر کنم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

ینفر بود الانم باهاش در ارتباطم چت میکنیم خیلی دوستم داشت منم دوسش داشتم رو غیرتی میشد اگ کسی باهام دوست میشد ازیتش میکرد همشم بوسم میکرد😂منم خیلی دوسش داشتم الانم دوسش دارم😐

عاشق که نه ولی یجورایی اره یه حس خیلی مسخره ای بود اون ک میومد کم حرف و خجالتی میشدم یجورایی حس میکر ...

وای اره دقیقا.چهره ی پسرونه داشت خیلی عالی والیبال بازی میکرد رفتارش پسرونه بود.دقیقااا

من از سال ۹۰ عضو بودم 😍 ❤کاربر جدید نیستما😉

منم سوم راهنمایی بودم این حس داشتم

یه مدت باهام قهر کرد چقدر نامه دادم بهش منت کشی کردم 

کلی گریه کردم و دعا کردم آستی کنه باهام🤣🤣🤣🤣الان جفتمون بچه داریم

پسر اون 4ماهشه 

دختر من 23روزشه

السلام علیک یا بنت رسول الله❤️خدایا مواظب دخترم باش❤️
2740
ببخشید قصد توهین و جسارت ندارم... این چیزی که میخوام بگم فقط درمورد خودمه، اصلا منظورم به شما نیست، ...

دقیقا نمیدونم بعضیا چطور واسشون پیش میاد. 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

منم یه همکلاسی داشتم خیلی همو دوست داشتیم...البته مثل دوست واقعی... حتی میگفتیم دوتامون با یه نفر عروسی کنیم...خل بودیم دیگه

ما که مثل بعضیا  ۹۹.۹.۹ نزاییدیم که لاکچری بشیم😩🤔😞، گفتیم حداقل یه کاربری لاکچری درست کنیم بمونه یادگاری مثلا... علی برکت الله☺️
2706