2737
2739
عنوان

چرا یاد نمی گیریم قرار نیست همه یه تفکر داشته باشن همه ...

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 21 پست
درسته  الان چ میشه کرد خونه هیچ فامیل ما نمیاد حتی خونه بابام .بعد هر دو سه روزی یه بار برنامه ...

جاری من انقد گفت بیاین و ما بزرگتریم.و احترامارو حفظ کنین که کرونا گرفتیم دیگه خودشون فرار میکنن ازما 

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درسته  الان چ میشه کرد خونه هیچ فامیل ما نمیاد حتی خونه بابام .بعد هر دو سه روزی یه بار برنامه ...

این که برای خانواده خودش یه جوری خانواده شما مخالف خودخواهی ربطی به برون گرا درون گرایی نداره 

من الان درون گرا هستم همسرم برون گرا ولی کلا رابطه با بقیه دوست داره خانواده من یا خودش هم نداره دوست نداره زیاد تو خونه باشه ولی الان به خاطر کرونا میشه گفت رعایت می کنه فقط خونه مادرش میره که اوایل اونم نمی رفت واقعا 

2731
چجوری نرم  زورکی میبرتم

ای بابا

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
خیلیارومیشناسم اینجوری هستن به نظرم برنامه بذار.کم کم کمترش کن .

من هیچ تصمیم گیری نمیتونم تو خونه کنم..الان فردا برنامه ریخته حتما .به من نمیگه مشورت نمیکنه فقط میگه پاشو بریم

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه