2737
2734

چرا همیشه بعضیامون فکر میکنیم همه باید اخلاقاشون مثل ما باشن تا بشن خوش اخلاق 

خودم دوس ندارم بدم بیرون زیاد .دوس ندارم هر روز هر روز دور همی باشم اما شوهرم تو کرونا هم ول کن نیس .یا مثلا مسخرم میکنن که درون گرام یا همش دوس دارم خونه باشم چیکار کنم 

شوهرم حتی با خونواده من قهره توقع داره با همه فک و فامیل اش رفت و آمد باشه

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه

خب بگو اگ دوست داری تعادلم برقرار باش ن فقط برا خونوادع خودت

اگ اون دلش نیخاد توام میخای خو

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مگه حالیشون میشه

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   
خب بگو اگ دوست داری تعادلم برقرار باش ن فقط برا خونوادع خودت اگ اون دلش نیخاد توام میخای خو

همینو بگو 

نمیزاره برم خونه بابام میگه تو کرونا آخه

بعد دم به دقیقه خونه یکی از فامیلاشیم 

2738

دقیقااااا 

من ی اخلاقی دارم اینه ک اصلا دوس ندارم اتفاقایی ک برا زندگیم میوفته خوب یا بدو ب کسی بگم ب ندرتم پیش میاد از کسی سوالی درباره زندگیش بپرسم ولی دور و وریام همیشه ی طوری برخورد میکنن انگار میخوان از زیر زبونم حرف بکشن 

There is GOD💚💚💚   ..                                               
همینو بگو  نمیزاره برم خونه بابام میگه تو کرونا آخه بعد دم به دقیقه خونه یکی از فامیلاشیم&nbs ...

عجبا 

تو نرو خب بگو کروناست خب قشنگ رعایت کن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
همینو بگو  نمیزاره برم خونه بابام میگه تو کرونا آخه بعد دم به دقیقه خونه یکی از فامیلاشیم&nbs ...

فامیل شوهرا نمیگیرن😅😅😅

بگو کرونا همه جا هست خونه بابای منو فامیل تو نداره

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 
خب معمولا این‌چیزا باید قبل ازدواج بهش پرداخت  الانم گاهی شما کوتاه بیان‌گاهی ایشون

درسته 

الان چ میشه کرد خونه هیچ فامیل ما نمیاد حتی خونه بابام .بعد هر دو سه روزی یه بار برنامه با اقوامش ‌.کرونا هم ک به درک

منم مث تو 

یبار تو مجلس عروسی بودیم.  عروس دایی شوهرمم که دوبار دیده بودمش میگفت چقد کم حرفی با شوهرتم همینجوری ؟باخنده میگفتم اره توخونه هم اینجوریم بعد جاریم باهاش میگفت میخندید اره این کم حرفه ولی من خوش زبونم با همه 😂

فـــانی دِدُنیــــا🌑پـــس دلـــ نشکـــنیمـــ  💜دیـــنــ ا'نــسانیتــ 💙 شغـــلــ مـــادر💚 زادگـــاهــ دنیـا 💛محکومیتــ زندگیــ کردنـ❤               
فامیل شوهرا نمیگیرن😅😅😅 بگو کرونا همه جا هست خونه بابای منو فامیل تو نداره

هر وقت میگم میگه وای خو مگه چیه نهایت میگیریم خوب میشیم .

ولی ۴ روز رفتم خونه بابام گفت حق نداره کسی بیاد خونتون 

2706